Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek átvertek? A többi...

Szerintetek átvertek? A többi lent 21/L

Figyelt kérdés
Pénteken leszólított egy srác az utcán hogy szép vagyok és szép a szemem. Emailcímet cseréltünk egymással. Az emailcímébe nics benne a neve. Ezért nem tudom a nevét. És azóta nem is írt. Mindegyik ismerősöm mást mondd erről. Ma vettem a bátorságot és ráírtam hogy mondja meg a nevét ( mert én azt az emailcímemet adtam meg neki amibe a teljes nevem benne van) és hogy mondja el miért szólított le. De kiváncsi vagyok az internet népe véleményére hogy ki mit gondol erről. Bátran válaszoljatok, kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2018. szept. 23. 18:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy én általában félős és zárkozott vagyok az utcán, azért is furcsáltam hogy leszólított, ill. csak most írtam rá 18:00kor, vagyis 1 órája.
2018. szept. 23. 19:00
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Ahol azt a címet használod, változtasd meg, mert valamit fel fog törni. :D
2018. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy töri, semmit nem tudnak kezdeni egy e-mail címmel. Ennyi erővel sehol senkinek nem lenne szabad megadni, ha kockázatot jelentene.
2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Fel nem tud törni semmit, adathalászoknak viszont odaadhatja, és akkor kapod majd a spam üzeneteket.
2018. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem lesz belőle semmi gond. Nem tud vele semmit kezdeni! Szóval nem vertek át, lehet ő más okok miatt nem a rendes nevét írta be..

Egyébként megadnád nekem is az e-mail címed?

2018. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne átverés? Valami szerződést írtatok alá, hogy majd keres? Nem kötelessége.

Bejöttél neki, elkérte az email címedet, aztán otthon vagy meggondolta magát, vagy csak elkeverte a címed és ki is ment a fejéből. Ennyi.

2018. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak tényleg ismerkedni szeretett volna és azért nem adott olyan e-mail címet amiben teljes neve bennevan, mert félénk...

Bár ha félénk lett volna, lehet le se mer szólítani, nem tudom...

Mindenesetre nem biztos, hogy "rosszra kell azonnal gondolni" vagy "átverésre"...

2018. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azt tudnotok kell hogy az én ötletem volt az emailcím csere. Mert ő csak annyit mondott hogy bocsi hogy leszólítalak de szép vagy és szép a szemed. Én meg erre azt mondtam hogy cseréljünk emailcímet. Beírtuk egymás mobiljába utána elköszöntünk.
2018. szept. 23. 19:23
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
A neved alapján rád keresett facebookon, és nem tetszett neki, amit ott látott, ezért lelépett :-)
2018. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha írtál neki, biztos írni fog.
2018. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!