Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "mindenkinek megvan a maga...

"mindenkinek megvan a maga keresztje" Neked mi az?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Személyiségzavaros vagyok, e mellé társul szociális fóbia és kényszerbetegség. Szerencsére egyrészt az előbbi enyhébb, a másik kettőt pedig tudom kontrollálni. Az egyik szülőm alkoholista, illetve sokat hagyott egyedül, a személyiségzavarom ebből adódik. Bántalmaztak fizikailag és lelkileg is. A lelki bántalmazás tágabb körökben is gyakori volt (például diszkrimináló tanárok, diákok).

Ennek most iszom a levét, fél éve csak üresség honol bennem, mindent elunok és minden egyes nap azért könyörgök magamhoz, hogy nehogy valakit bántsak. Közben reménykedek, hogy egyszer stabilizálódik az állapotom, attól tartok, hogy akár évekig is eltarthat.

2018. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdések.hu függő vagyok
2018. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy a legrosszabb dolog számomra önmagam vagyok.
2018. szept. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A depresszió.

Racionálisan gondolkozva elégedett kellene hogy legyek az életemmel. Értékes szellemi munkát végzek és a családom is szeret. Ennek ellenére minden nap szuicid gondolataim vannak.

2018. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mint az egyes, szemelyisegzavar, szociofobia, kenyszerbetegseg, aztán még ferfiatlansag, állandó szorongás, depresszió, levertség, megkeseredettseg, rondasag, magány stb. Lehet ez az ára annak, hogy a családom, haverjaim, ismerőseim viszont tökéletesek és nekik nincs is semmi bajuk hallistenek.
2018. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyitott gerinc és az ehhez kapcsolódó problémák, kerekesszék nélkül.
2018. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a depresszió. Bár semmi okom rá, de mégis gyötör. Kívülről sok embertől hallottam már, hogy tökéletesnek tűnik az életem, és biztos boldog vagyok holott legszívesebben meghalnék minden percbe. Nekem az öngyilkossághoz viszont nincs merszem, talán majd egyszer annyira megelégelem az életemet, hogy megteszem.
2018. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

En is depresszios vagyok, pedig normalis eletem volt mindig :)

Pluszba egesz nap robotolok ahol kutxaba se neznek a szerelmi eletem meg meg egy nagy nullanak is keves.

2018. szept. 25. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:
A neurózisom.
2018. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem igazából a "balszerencsém".

Eddig bármibe fogtam bele és hittem benne lelkesen, kb mindig elbuktam, függetlenül attól, hogy mennyire próbálkoztam. Ezt tartom a legnagyobb gondomnak, de attól még próbálkozom (nem is kicsit).

2018. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!