Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kismellű nők! Nem szoktatok...

Kismellű nők! Nem szoktatok irigyek lenni azokra a nőtársaitokra, akiket szép, nagy mellekkel áldott meg a természet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2018. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nem minden nagy szép. A kicsi is lehet szép formájú. Egyébként meg tök kényelmes. És legalább nem mindig úgy emlegetnek, hogy az a nagymellű :D
2018. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Annak örülnék a legjobban, ha csak ennyi "bajom" lenne.
2018. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert 1) felvehetek olyan ruhákat, ami alá nem való melltartó, 2) nem lesznek 40 éves koromra gerinc problémáim, 3) nem fog öregkoromban lógni a mellem. Az, hogy egyes pasiknak mi a preferenciája, már nem az én problémám.
2018. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nagyok a melleim, és marhára nem jó. Valószínű pár éven belül mellkisebbítő/korrekciós műtét lesz a vége a dolognak. Nagymamámnak volt hasonló, ő sem volt elhízva.

Párszor kaptam már bókot nőktől is, de szerintem ez csak ilyen kamu bók volt.

Drága melltartók kellenek, igen, fáj a hátam is, bármennyit edzek rá, stb.

A megereszkedésről meg nem tehetek, persze már kaptam ilyen cikizést kizárólag nőktől.

2018. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
23Bi Nő Nem a meret a lenyeg szerintem, hanem az hogy szép legyen. Sokkal fontosabb. Nekem elég nagyok vannak. Igazából szeretem is őket. De neha lecserélnem kisse re. Nehezek, sokmindenben akadájoznak, sok sport kilőve miattuk. Drága melltartót venni, ha egyáltalán talalok a meretemben. Gyakran csináltatni szoktam. Hogy ne ereszkedjenek meg sokat kell törődni velük. Edzeni bőrfeszesítőzni egyebb módon kezelni. Ha választhattam volna a fele is elég lenne.
2018. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
79%
Nekem is nagy melleim vannak, de általában nem okoznak gondot. Bár volt már olyan, hogy én egy kicsit a kisebb melleket irigyeltem, de már nem annyira. Ha férfi szemszög miatt is van ez a kérdés, akkor közlöm hogy jó néhány flrfinak bejön a kicsi mell is.
2018. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Az érdekel a legkevésbé, hogy kinek mekkora melle van.
2018. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
De.
2018. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Néha igen néha nem.

Nagy mell is lehet csúnya, és kis mell is lehet szép. Ahogy elöttem is írták sok előnye van a kis melleknek.

Így fogadtam el magam , a párom oda van értük. Miért is kellene irigykednem?!

2018. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!