Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van hogy a 18 évesre...

Az miért van hogy a 18 évesre azt mondják hogy kisgyerek, a 22 évesre meg azt hogy férfi?

Figyelt kérdés

Amikor csak pár év különbség van a kettő között. Engem 18 évesen sokszor lemagáztak és vannak képeim is abból a koromból és szerintem nem is változott sokat az arcom 22 éves koromig. 16 évesen kisgyereknek néztek, 18 évesen meg már hát.. inkább felnőttnek

Csak furcsa ez az egész.


2018. szept. 24. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Akkor végülis nem mondták rád 18 évesen, hogy gyerek, úgyhogy ne állíts valótlanságokat a kérdésedben. Szia.
2018. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ezen az oldalon azt mondták, holott már nem voltam az sajnos.
2018. szept. 24. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős a két öcsém, a nagyobbnak most lesz az esküvője. (Ez elég válasz? Amúgy szerintem a legtöbben nem mondanak ilyesmit egy 18 évesre, az intelligensebbek még egy 14-6 évesre se.)
2018. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!