Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék ilyenkor?

Mit csinálhatnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
hello, unatkozom ötletem sincs mit csináljak, ezeket csináltam ma olvastam,csináltam dekorációt, segitettem a züleimnek a házimunkában , (takaritottam, rendet raktam,mosogattam stb..) leirtam a leckémet , megtanultam pár szót idegennyelven sorozatot filmet animét néztem, mit csinálhatnék még ? 16/L

2018. szept. 24. 19:03
 1/7 A kérdező kommentje:

szüleimnek*

az állatok kategóriát meg ne is kérdezzétek (⌐▀͡ ̯ʖ▀)


͡° ͜ʖ ͡ –


(͡◔ ͜ʖ ͡◔)


( ͡° ͜ ͡°)

2018. szept. 24. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:
olvasás (akár könyvet is tudok ajánlani, ha mondasz egy témakört ami érdekel), rejtvényfejtés, puzzle, rajzolás, karkötők/ékszerek készítése pl. gyöngyfűzés, csomózás ( [link] számítógépes játékok, ha tanulás: készülhetsz akár már témazáró dolgozatokra is, csinálhatsz hasznos jegyzetet hozzá, előrekészülhetsz az órákra.
2018. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iskola?
2018. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm aválaszokat<3 :) horror könyveket relytélyes, krimi könyveket szeretek ^^
2018. szept. 24. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Vedd le a cipődet, és vigyázz rá, el ne lopják...
2018. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a "Nyírd ki ezt a naplót" - könyvet ajánlanám, tele van feladatokkal, amit kreatívan oldhatsz meg. Én nagyon szerettem csinálni és sok új technikát is kipróbáltam közben. Ha szereted a horror regényeket akkor ajánlok egy kicsit "lightosabb" könyvet: Az eperszedő- nézz utána szerintem jó kis sztori. Ami nem a te stílusod, viszont kíváncsiságból kipróbálhatod az a "Mentsük meg Júliát" című könyv. ;)
2018. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fuu . Nem is tudom hogy kószönjem meg a sok ötletet ☺ tzti el leszek ma foglalva. Nekem is van nyird ki ezt a naplótmindenhol , de sajnos a sima változat nincs meg , a könyveknek utána nézek 😍 de irhatok még
2018. szept. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!