Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Provident hitelt fel lehet...

Kotri Zsanett kérdése:

Provident hitelt fel lehet venni otthoni szolgáltatás nélkül úgy hogy én nem tudok bemenni irodájukba?

Figyelt kérdés
150 ezer ft kőlcsőnt szeretnék felvenni. gyesen vagyok így csak a provident jőhet szóba. viszont itt a kőrnyééken nincsen irodájuk. 70km a legkőzelebbi.otthoni szolgáltatás viszont nagyon drága így azt kihagynám.
2018. szept. 24. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamat sokkal több lesz, mint 1 oda-vissza út. Inkább ne is vegyél fel kölcsönt, ha még ezt is drágállod.
2018. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a providentnél sem fogsz tudni ilyen magas kölcsönt felvenni gyesre.
2018. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt. Azért gondolom, hogy nem fogsz tudni gyesre ekkora összeget felvenni, mert amikor én kértem 120 ezret tőlük, akkor kértek munkabér igazolást. ( én dolgozom)
2018. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utalni nem lehet a törlesztőt? Mert ha nem akkor direkt azért nem engedik, hogy a drága otthon szolgáltatást rádkényszerítsék.
2018. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!