Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális, ilyen korán...

Ez normális, ilyen korán öregedés? 22/f

Figyelt kérdés
Egyszerűen rossz érzés. Az utcán is megyek vannak ott tizenévesek de magam ott köztük tiszta vénnék érzem magam. Otthon egész nap nézem magam közelről a tükörben és nem tudom miért de nem tűnik olyan simának az arcom. Valamelyik nap meg láttam egy őszhajszálat de gyorsan kihúztam. Egyszerűen rettegek már. Most tényleg vége lesz az életemnek mert az átlagnál 20-30 évvel korábban indult be az öregedés?

2018. szept. 25. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,beképzeled.Nem feltétlenül az öregedès jeleit látod,lehet csak helytelen életvitel..(én ezzel nyugtatom magam)
2018. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 22 vagyok. Hát nem vagyunk már tinik, az biztos. Nem csak külsőleg, hanem a mentalitásunk is más. Nekem is a 16 éves unokatesómnak azon pörög az agya a legtöbbet hogy mi újság az ellenkező nemmel, hogy anyuka elengedi-e vajon bulizni, meg hogy milyen új filmek / zenék jönnek ki. Nekem meg azon pörög az agyam hogy hogy írjam meg a szakdolgozatomat, a bulikat meg már kezdem unni őszintén szólva...


A vélt vagy valós őszt hajszálról meg az "egész biztosan" mély ráncaidról nem tudok mit mondani, látnom kéne. De szerintem igaza van elsőnek hogy csak beképzeled. (Bár vannak amúgy olyan huszonéves fiúk akik kezdenek kopaszodni már most, ez teljesen normális.)

2018. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Én nem irtam olyat hogy ráncaim vannak, csak azt hogy a bőröm az arcon nem olyan sima.

2018. szept. 25. 17:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Én még egy kicsit tini szeretnék maradni, ha van tanácsotok hogy mit csináljak az arcommal hogy fiatalasabb legyen akkor írjatok meg.
2018. szept. 25. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ősz hajszál lehet vitamin hianytol is akár. Nekem pl minden rokonom hamar őszült szóval hajfestés ezerrel bár tudom hogy káros de inkább ez mint hogy 21evesen vén öreglánynak nézzek ki. 😃 A bőröd esetleg vmilyen hidratáló arckremmel lehetne kisimitani. Egyelőre ennyi. De ha szeretnéd kutakodok még.
2018. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!