Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan a gazdagok...

Miért utálják sokan a gazdagokat? Csak mert. Gazdag.

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nyet. Senkit nem az zavar, ha valakinek pénze van. Hogy hogyan, milyen úton-módon szerezte, az szokta kicsapni sokaknál a biztosítékot, pláne hogy idehaza kishazánkban lehetetlen becsületes úton meggazdagodni...tehát borítékolható, hogy a gazdagnak honnét is van a vagyona.

Ha az ország GDP-je állandó, de egyre több a gazdag, az eléggé sokatmondó.

2018. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Irigység.
2018. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Én bírom a gazdagokat annak ellenére, hogy a nagy részüknek van valamilyen durva dolga. :D Amíg nem velem durvulnak, addig kit érdekel? Haha! :D
2018. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

#3:

Ja, mert valszeg egy kitartott aranyásó vagy.

2018. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Csak mert gazdagok. Ennyi.
2018. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom mert sokan közülük, lenézik azokat, akiknek nincs annyi pénzük.
2018. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert többségük hihetetlenül felszínes, sznob és egoista. És többnyire elfelejtik azt, hogy kitől függenek. Legmélyebb tiszteletem a kivételé!
2018. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Miért utálják sokan a krumplibogarat? Csak mert csíkos?
2018. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azért, mert a pénz megrontja az embert

akinek van pénze, hatalma is van...és akinek hatalma van, használja is

és milyen érdekes dolog, sohase jóra sikerül használni!


konkrétan a pénz csinál az emberekből jellemtelen, gerinctelen, rosszindulatú frátereket, nem véletlen, hogy a szegények között jóval több az emberséges, tisztességes

2019. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9-es. ezt mégis miből feltételezed? Ahány gadag embert ismersz annak kb 2000 szerese a valós gazdaok száma. Azok a gazdagok akiket te ismersz csak amgamutogató nagyképű kis fszkalapok, akik villognak azzal ,hogy percenként vesznek új ferrari-t.


És ha nekem percenként terem egy milliárd? és én vagyok a legbefolyásosabb ember a világon és mindenkit én irányítok? akkor se lenne igaz amit te mondasz. Ha rajtam múlna én vennék magamna kegy szigetet és rendelnék életem végéig magángéppel kaját és piát. és sosem találkoznék emberekkel. és mindenem meglenne És ezzel ártottam neked? nem. Észrevettél? nem.

2020. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!