Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentenem kellene (vagy...

Jelentenem kellene (vagy lehet), ha valakinek a FB adatlapja alapján komoly fegyverei vannak?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az illetőt, egy hírt olvastam, amihez egy iszonyú kommentet írt. Ekkor megnéztem az adatlapjat, és azt írta az oldalán, hogy valaki korábban jelentette az oldalát, és ezekkel fogja kivégezni...és két, agyhoz támasztott gépfegyver képet látni.
2018. szept. 27. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak játék? :D
2018. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jelensd. De jobb ha többen jelentitek ôt
2018. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akinek ennyi esze van az ne csodálkozzon, ha rárúgják az ajtót...
2018. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Első, ennyi erővel, ha bankot rabolni mész játékfegyverrel, akkor ne tartóztassanak le?
2018. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az is lehet netről szedte, vagy játék fegyver esetleg air soft, vagy légpuska (abból is van brutál kinézetű)

ha akarod jelentsd

2018. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A te dolgod vele foglalkozni?
2018. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van engedélye rá.
2018. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

“A te dolgod?” szöveg nálam nem nyerő, mert annál közösségibb és felelősebb embernek tartom magam, mint hogy lexarjam, ami körülöttem történik.

Én (ránézésre) nem adnék fegyvert a kezébe, és tény, hogy nem is értek a fegyverekhez, de elég félelmetes a figura. Az adatlapja alapján egy pizzériaban dolgozik.

2018. szept. 27. 21:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen jelentsd, nyilván nem véletlenül takarították el őt korábban is...
2018. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"adatlapja alapján egy pizzériaban dolgozik."


Akkor biztos hogy egy állig felfegyverzett gengszter. :D Ja nem. Valószínűleg egy komplexusos kis hülye gyerek aki a játékpuskáival próbál kompenzálni.

2018. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!