Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik ezt sokan?

Miért hiszik ezt sokan?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt emberek ha nem tették le az érettségit akkor ő nekik ki kell hansúlyozni, hogy 11-12osztályuk van. Hol ott kutya fülét se számít, mert csak 8 általánosuk van papír forma szerint?

Vagy számít ez bármit, mert szerintem nem ugyan úgy minimálbért kapnak. De nem érettségis minimálbért....

Vagy valaki világosítson fel, mert nem tudunk dülőre jutni a vitánkban a baráti körünkben.

Előre is köszönöm!



2018. szept. 28. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Még soha sem hallottam ilyet senkitől, igaz nem is nagyon beszélek érettségi nélküli emberekkel.


Szerintem ezeknek az emberek gáznak érzik, hogy nincs meg még az érettségijük sem ami egy rettenetesen alap dolog, így kihansúlyozzák, hogy " de majd nem lett", ami még szomorúbb mert a közép szintet azért vezették be, hogy az is átmenjen egy 2essel, aki véletlen betéved az utcáról...

2018. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez régebben volt lényeges, amikor 3 éves szakiskolák is voltak.


Meg hát 8 általános felett minden év számít. Egy olyan munkára, amihez nem lehet érettségit előírni, te is inkább azt vennéd fel, aki elvégzett 10-12 osztályt mint aki csak 8 at...

2018. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első,nem a középszintet vezették be, az volt mindig is.

az emelt szintet vezették be,felvételi helyett.

én kb.20 éve érettségiztem, akkor még simán csak érettséginek hívták, és egyáltalán nem volt valami könnyű mutatvány. Utána még külön felvételi vizsgákat is kellett tenni annak, aki tovább tanult.

2018. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!