Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Mit kéne tennem abban a helyzetben, hogy a szaktársam, akibe sokáig szerelmes is voltam, de most már magam sem tudom hogy mit érzek, végre békén hagyjon? Ugyanis folyamatosan bánt, verbálisan és ténylegesen is.. Sajnos voltak már együtt szexuális élményeink is, veszekedtünk is, meg mindent, amit igazábol nem kellett volna, de egy pár sosem voltunk. Folyamatosan kihasznál.. Tudom hogy női önbecsülés, meg hagyjam a francba, de mindennap össze vagyunk zárva, és kis létszámú, családias csoport lévén nem tudom elkerülni sem. Úgy játszik velem egyfolytában mint macska az egérrel, újra, és újra,míg vegül valamilyen formában, de ő nem "nyer". Kezdek nagyon belefáradni, hiszen beszélgetéssel még egyszer sem sikerült A-ból B-be jutnunk. Mindig ott lyukadunk ki, bármi történik, hogy milyen sz@r ember vagyok, és míg nem lesz bűntudatom, hiszen úgy találom mindig, hogy bármit mondd, igaza van benne. Szerintetek mit kezdjek vele? Saját magamat nem akarom miatta megalázni, de végül mindig csak az történik..


20/l



##nemértemazembereket #valakitud-esegíteni #énmárnemérteksemmit ##bosszútállnióvodásésfeleslegeslenneehelyettkénevalamiötlet ##szeretnékvégrenyugodtlenni
2018. okt. 1. 18:33
 1/6 anonim válasza:
50%
Pfff. es ilyennek rakod szet a labad. #nemertem_a_maihulye_p1csakat
2018. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyes ott a pont. Aki ribizli azt valamiért nem tudom sajnálni túlságosan. Talán előbb meg kellett volna ismerned mielőtt szétteszed neki a lábad. Most így jártál.
2018. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ebből már úgysem lesz semmi. Te is tudod. Koncentrálj valaki másra. Biztosan vannak normális fiúk is.
2018. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
3-as igen vannak normális fiúk, a barátzónában meg a "Látta"-zónában. A mai csajoknak csak a macsók kellenek sok izommal kevés ésszel jó kocsival, aztán jönnek ide sírni hogy jaj kihasználták őket meg jaj megverték őket meg megcsalták őket meg mittudomén. A normális fiúk meg közben szűzen halnak meg. Erről ennyit.
2018. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Ez hülyeség. Talán neked is más helyen kéne próbálkoznod és akkor nem ilyen lányokkal találkoznál. Az én ismerőseim nagy része (és én is) egyáltalán nem szereti a nagydarab fiúkat. Amiről te írsz, az egy bizonyos típusú lány. De ha nem ilyen illik hozzád, akkor ne ilyeneknél próbálkozz.
2018. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elmulik egy ev mulva emlkezeni sem fogsz ra
2018. okt. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!