Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak hogy "élek"?

Mi értelme van annak hogy "élek"?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok életemben nem volt párkapcsolatom. Nem csókolóztam és szűz vagyok, csúnya vagyok (szerintem), félek lányokkal beszélni, apám alkoholista, anyám nem teljesen normális már. Pénzem nincs arra hogy rendesen öltözködjek (ne kínaiból), munkám nincs. Anyám állandóan engem basztat apám szarik rám. Az iskolában is engem piszkáltak mert volt egy lány aki azt kamuzta hogy engem szeret közben csak azért csinálta, mert fogadtak a barátnőivel ahogy ez kiderült, mivel mindenkinek elmondta én lettem az osztály hülyéje. Így 8. általános után nem mentem tovább tanulni hiába volt 4,6 az átlagom év végén és vettek fel egy nagyon jó suliba. Van egy lány aki nagyon tetszik róla is kiderült, hogy barátja van. 4 éve szinte csak a számítógép előtt élek, felszedtem vagy 15 kilót a szemem állapota romlik. Anyámnak a macskái fontosabbak mint én valaha voltam, sokszor megkaptam már, hogy ha nem szeretem a macskáit költözzek el azok maradnak. Már odáig jutottam hogy ma már a késsel szemeztem, hogy megölöm magam, mégis kinek hiányoznék? Barátaim nincsenek csak akiket az interneten ismertem meg és nekik is hazudok állandóan hogy ne derüljön ki milyen szerencsétlen vagyok. Napok óta csak a sírás kerülget és csak arra vágyom hogy meghaljak.

2018. okt. 3. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress valami célt, hobbit.
2018. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ideje lenne felnőni 21 ėvesen ės tenni valamit magdėrt.
2018. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igaz tenni kéne valamit nem csak szemezni vele :)
2018. okt. 3. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Először is nagyon sajnálom.


Írj nekem, szívesen beszélgetek veled. Én is elég nagy szarban vagyok.

2018. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked jòl tenne egy kis kimozdulás,utazás.Esetleg mehetnél vidámparkokba,discoba stb..Jòt tenne neked.Az hogy meghalnál az semmire se lenne megoldás.Gondolj csak bele csak a nagy semmibe kerülnél nem léteznél nem látnál semmit ráadásul ha valaki haldoklik az hosszù kìnszenvedés majd megszűnik minden.Ha egyedül nem tudsz változtatni akkor keress fel pszichiáter-t.Ő segìt.Először is kérj beutalòt a háziorvosnál majd azzal menj az SZTK-ba ott van a pszichiáter,nem kerül pénzbe se.
2018. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
"igaz tenni kene valamit, nem csak szemezni vele :)". hanyingerem lett toled...
2018. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj el kondiba, elején még ismerkedned kell hogy higyan kell vegezni, aztán majd kedvelni fogod! :)
2018. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy úgy fejezed ki magad, mintha te lennél az áldozat, akit csak sajnálni kell, és magadtól nem jutna eszedbe, hogy a sikerért és az egyéni boldogságért meg kell küzdeni. Ki nem állhatom ezt a mai fiatalokban, hogy semmiért sem hajlandóak erőfeszítést tenni, hanem mindent elvárnak.

Persze, hogy nem érdekelsz senkit, mivel csak létezel, de semmi hasznod nincs. Mégis hogyan ismerjenek el a szüleid, ha semmi célod nincs az életben, és még egy szakmád sincs? Az lenne az életed értelme, hogy el is érj valamit, és legalább elkezdj végre tanulni és szerezni egy normális állást.

2018. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tanulok szeptember óta heti 3 napot vagyok suliban. Ott ismertem meg azt a lányt aki mellett hosszú idő után képes voltam újra mosolyogni.Megköszöntem neki is, hogy 1 hónap után mondta el, hogy van valakije. Szüleimnek teljesen mindegy mit teszek mivel soha nem is érdekeltem őket. Sokszor a szemembe mondták már hogy nem is akarták hogy legyek. Valóban nem én vagyok az áldozat, nem belém rúgnak még azok is akiknek támogatni kéne hanem én vagyok a szar. Vannak céljaim ebben az évben kezdtem el megvalósítani őket, csak nem tudom minek. Olyan mély depresszióban vagyok amiből nem látok kiutat, nem a semmiért fontolgatom az öngyilkosságot se.
2018. okt. 3. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezdetnek nagyon jó, legalább emberek között vagy, és stimulálva vagy, van lehetőséged kapcsolódni. Azt viszont nem értem, hogy miért hibáztatod ezt a lányt, ha ennyire közel szerettél volna kerülni hozzá, miért nem kérdezted meg, hogy van-e barátja?

Az a baj, hogy azt hiszed, hogy bárkinek kötelessége támogatnia téged. Furcsa elsőre így belegondolni, azonban az tesz téged boldogtalanná, hogy önző vagy, és másoktól függsz. Az élet nagyon igazságtalan, és nem adatik meg mindenkinek egy szerető család, én sem kaptam semmi elismerést gyerekkoromban, azonban ha képes vagy ezen felülemelkedni, és a kezedbe venni az irányítást, akkor megteremtheted kemény munkával azt a jövőt, amiben jól tudod magad érezni, és megmarad a függetlenséged egy bizonyos szintig.

Nagyon fontos, hogy az életben csak magadra számíthatsz, és nem szabad kiszolgáltatnod magad senkinek, még a szerelemnek sem, különben óriási csalódások fognak érni, amelyek még jobban megtörnek.

2018. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!