Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeritetek lehetséges ez?

Szeritetek lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Valaki hányásos-hasmenéses influenzaszerű megbetegedést mond be, de kajarecepteket, kajaképeket posztolgat facebookon?

Csak magamból indulok ki, engem az ilyenfajta megbetegedés nagyon legyengít, kajára se tudnék gondolni, mert fokozná a hányingert, nemhogy képeket nézegessek.

Igyekszem visszafogni magam, hogy ne szóljak be az illetőnek, hátha mégis tényleg beteg volt, de nehezen hiszem sajnos.



2018. okt. 3. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Mindenkire eltérő hatással vannak az ilyen betegségek. Én volt, hogy gyulladt torokkel, 39 fokos lázzal csak fetrengtem az ágyban, van aki meg ilyenkor veszi be az első aszpirint :D
2018. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehetséges, igen. Nem a facéból kéne kiindulni. Ahelyett, hogy azon lógsz, kérdezd meg tőle személyesen, ha annyira érdekel, hogy tényleg beteg volt-e.
2018. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az is lehet, hogy beteg volt, igen, csak egész más baja volt, olyasmi, amit nem akart az orrodra kötni, mert semmi közöd hozzá.
2018. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert szerinted megmondja. Nagyon sokat hiányzik, helyette is melózunk. És érdekes a nagyon húzós, túlórázós napokon hiányzik az irodából, amikor határidőre dolgozunk.

írtam, magamból indulok ki, meg még jó pár emberből, aki ha hányingere van, meg hány, nem a kaja körül forog.

2018. okt. 3. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért kéne minden munkatársának bejelentenie, hogy mi a valódi betegsége? Ha annyira megterhelő őt helyettesíteni, szóljatok a főnöknek. Az ő dolga eldönteni, hogy felvesz-e helyette mást vagy nem. Az egészségügyi dolgaihoz viszont senkinek semmi köze. Személyiségi jogok védelme, meg ilyesmi.
2018. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

1. Kompenzál, hogy épp akkor nem ehet;

2. Kamuzik, mert sok a munka.

2018. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!