Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy a szépség...

Miért lehet, hogy a szépség főleg a szép arcok megszállotja vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok képet nézegetek modellekről, olyan ez szinte mint egy drog, muszáj időnként szép arcokat látnom. Ezért nézek divatbemutatókat, meg foglalkozok a divatszakmával szabadidőmben. Régebben állandóan arcokat rajzoltam, az izomzatot, csontozatot mindet külön megtanultam magamtól mert érdekelt. A saját arcomat is sokat szoktam nézegetni a tükörben. Az is érdekel kikből lesz egy szép arc, tehát ha találok neten egy szép modellt, színészt rákeresek a szüleire.

Az ellenkező nemben is ez az egyik legmeghatározóbb dolog, ami megfog egy férfiban, a szépség, főleg a szép arc. Nem a férfiasság.

Most is van egy fiú aki nem túl vonzó belsőleg, de teljesen oda vagyok az arca miatt érte.


Miért van ez?


2018. okt. 5. 13:53
 1/3 AZONAL válasza:
56%
Túl sok tv-t nézel. Ott mindenki tökéletes és direkt úgy is éreztetik veled, hogy neked és a környezetednek is olyannak kell lennetek. Ez egy kamu. Gondolj bele.. reggel a wc-re szoktak ülni a tökéletesek úgy ahogy te is és valami tökéletlent produkálnak.
2018. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb 10 éve nem tv-zek de oké :D
2018. okt. 5. 14:21
 3/3 AZONAL válasza:
10%
Elvtárs. Akkor mániád a szépség. Művész vagy a javából. Használd ki a képességeid.
2018. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!