Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy rizikós üzenetet írnál...

Ha egy rizikós üzenetet írnál valakinek mikor írnád meg, amikor elérhető vagy amikor nincs fent?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2018. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinőttem már az ilyen üzengetésből. Ha valami rizikós, azt szeretem nyíltan, személyesen megbeszélni. De ha erre nincs lehetőség és telefon sincs így csak az általad vázolt opció létezik, akkor írnám, amikor online.
2018. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én amikor aktuális, nem szoktam figyelembe venni hogy fent van-e vagy sem.
2018. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régen úgy voltam vele, hogy "biztonságosabbnak" éreztem, ha offline van, utána meg borzasztóan furdalt a kíváncsiság, amíg online nem lett :D


Szóval eléggé patthelyzet, is-is xD

2018. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen akkor ha online van :D és arra is figyelek hogy előtte épp milyen gyorsan ír vissza, mert ha sok másik emberrel is beszél közben, az úgy nem jó :D nem szeretném ha csak úgy kinyitja a telefonját és ott az üzi, inkább nyomkodja és akkor közbe jöjjön
2018. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert ma már szinte megkapja bármikor is. Érdemes ezen dolgokat inkább személyesen rendezni.
2018. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Clay Morrow ***** válasza:
Amikor nincs.
2018. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen gyakran van fent!

Ha gyakran, akkor szerintem bármikor irhatsz neki! De ha van turelmed, akkor megvarod, mikor online lesz...

2018. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!