Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden nap magányosnak és...

Minden nap magányosnak és szomorúnak érzem magam. Miért?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi olyan dolog az életemben ami megrázott volna,vagy kikészített volna lelkileg,de persze nekem is megvoltak a rossz napjaim. Azonban mostanában ok nélkül képes vagyok sírni órákig,nincs kedvem senkihez és semmihez. Eleve én nem ilyen vagyok. Mosolyogos,jókedvű lány voltam idáig aki bármin ,még aegy rossz viccen ia tudott nevetni. De mint mondtam,ez megbáltozott. Elvesztettem az étvágyam és az életkedvem is,ezt úgy értem,hogy nem látom az életemnek az értelmét és ürességet érzek magamban. Vajon miért lehet ez? 16/L

2018. okt. 6. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
El fog múlni, nekem is volt ilyen időszakom. Legyen motivációd, ez nagyon sok erőt ad.
2018. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyakori, foleg noknel
2018. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogd a hormonokra, úgyis mindenki azt teszi. :s

16/F

2018. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mert mindenki egyedül van...
2018. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!