Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová lehet jelenteni az...

Hová lehet jelenteni az éjjeli bulizókat?

Figyelt kérdés
Felháborító hogy egyesek éjjel a lakótelep közepén ordítoznak. Hol lehet jelenteni ezeket? Miért jó az huszonévesként hogy ordítozva,hányva mennek végig a városon? Másnap reggel gondolom nem ilyen nagylegények amikor fel kéne kelni. Ez tényleg élvezik? Csak érdekel. 20. életévig még megértem de 25-28 évesek ezt nem érzik gáznak? Ez már nem fiatalkor. Mi ennek a jelenségnek az oka? Más 25-30 évesen mással foglalkozik nem ezzel. Meg verekednek meg ilyenek...
2018. okt. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendőrségen. Ők így élik az életüket.
2018. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%

Estére bekell tölteni pár vizibombát és lehet őket dobálni.

Ha az ablak alatt van, akkor mehet a vödör víz is.

Hamar elmegy tőle a kedvük.


Amúgy meg rendőrség és csendháborítás.

2018. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem fiatalok 25-28 évesen?

Én 22 vagyok de én még gyerekesen is szoktam viselkedni.Nem akarok hamar öreg lenni.

2018. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
A törvény nem tiltja, hogy éjjel bulizzunk, szóval sehova. Az ordítozókat tudod jelenteni a rendőrségen. Nem tudom eldönteni, hogy egy 12 éves, hittantagozatos fap_csa vagy, akinek 8-kor takarodó, vagy egy 60 éves sáska, akit mindenki utál a környéken, de akármelyik is, hogy ki hány évesen bulizik és hogy kel föl másnap, az már nem a te dolgod.
2018. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mi ennek a jelenségnek az oka? "


alkohol, drog

de szerintem tudod te is

2018. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!