Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a sz@r...

Most tényleg én vagyok a sz@r alak?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, azóta ezen kattog az agyam.

Jómagam 16 éves lány vagyok, és tegnap lementem a gyerekorvoshoz, mivel meg vagyok fázva, és mint kiderült arcüreggyulladásom is van.

Ültem egy széken, az orromat fújogattam. Előttem egy elég idősnek tűnő anyuka állt kezében a pár hónaposnak látszó babájával, aki egyfolytában sírt, gomdolom mert beteg volt. Látszott, nem igazán tud mit kezdeni a sírással. Elkezdte ringatni, a gyerek csak jobban sírt. Erre támadt egy "csodálatos" ötlete: a pár hónapos gyerekét beleültette az ölembe... mondta is a gyereknek, "ülj csak a kislány ölébe". Erre megkérdeztem tőle: "Légyszi, felvennéd? Elég beteg vagyok, lehet jobban megbetegszik, meg amúgysem vagyok oda a gyerekekért." Erre olyan patálát csapott az orvosi rendelőben, hogy az orvos asszisztense is kijött. Elkezdett vergődni, hogy szívtelen vagyok egy babával szemben, sose vállaljak gyereket, azt is kívánja hogy ne lehessen nekem gyerekem, mert nem érdemlem meg. Az asszisztens megkérdezte mi a baja, azt momdta teljesem jogos az álláspontom, a nő reagálja túl, mire vele is elkezdett kiabálni, hogy beleszól a dolgába.

Szerintetek ennyire nagy baj hogy szóltam? Vagy most valóban a pokolra kéne jutnom, mert nem vagyok oda a gyerekekért?


2018. okt. 6. 19:14
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
94%

Ez most komoly?

Miből gondolta, hogy csak úgy beültetheti az öledbe? Megkérdezte v vmi?

2018. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Dehogy kérdezte, csak fogta és az ölembe tette. Nem értem az észjárását. Kinézett vagy 46-nak, ennyi idősen lehetne annyi esze, hogy a beteg babáját nem teszi egy még betegebb ember ölébe.
2018. okt. 6. 19:24
 3/33 anonim válasza:
95%
De ha nem lennèl beteg, akkor is! Hogy jut eszébe odarakni egy idegen gyerek ölèbe a beteg babàjàt?! Nem volt épelméjű a nőci!
2018. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Jesszus ilyen van??? A nőnek nem való gyerek...nekem van egy 5 évesem és várom a következőt, de soha nem nyomtam betegen a gyerekemet más pláne idegen kezébe az orvosi rendelőben, aki ugyan úgy beteg sőt lehet jobban...ne aggódj én sem vagyok oda a gyerekekért csak a sajátomért...nincs ebben semmi...jogosan szóltál, főleg ha ennyire debil az 'anyuka'...
2018. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
94%
Nem neked nem való gyerek, hanem neki... Lökött tyúk, ezen ne kattogj, te normálisan regagáltál! :)
2018. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a nő enyhén csapágyas volt akkor....egy beteg rendelőben kilóméterekre ülök mindig a babámmal másoktól, nemhogy valakinek (főleg gyereknek???) Az ölébe adjam csak úgy....valszeg őrült volt, csoda hogy még nala a agyerek...remélhetőleg nem valakiét lopta el az utcán..
2018. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem is értem. Meg a reakcióját sem. Mintha azt momdtam volna, "vidd már innen ezt az izét", de próbáltam nem megsérteni. De úgy látszik mindig lesznek ilyen emberek.
2018. okt. 6. 19:36
 8/33 anonim ***** válasza:
20%
Kamu. Ilyen nincs. Pár hónapos egyébként se tud ülni.
2018. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Jaj persze, kitalálok ilyet. Egyébként ültette, tehát fogta. Ha nem lenne, nem lennék ennyire felháborodva,
2018. okt. 6. 19:40
 10/33 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk érdekel, mitől néz ki valaki pont 46-nak :D
2018. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!