Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy eleged...

Volt már olyan, hogy eleged van, mindenből, és kívánod a halált?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elegem az volt már, de a halált nem kívántam, csak bosszút.
2018. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annyira még nem volt elegem , hogy azt kivánjam.
2018. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
volt bizony
2018. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem épp most van.
2018. okt. 6. 22:38
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha van másik élet vissza jönni se szeretnék,újra iskola inkább újra a halál.
2018. okt. 6. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Az élet csak egy megálló, ahhoz képest ami a halál után vár ránk
2018. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenből, akkor volt ilyen amikor a magányból volt elegem


ha eleged van a mostani helyzetedből, akkor változtass rajta

2018. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mer mi a baj kérdező?
2018. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi lenne más.pénz .egészség vagy párkapcsolat. Itt párkapcsolat.Nehezen megy a feldolgozás ,mikor 9 év után a nő akiért megtettél mindent ,odafigyeltél ,szeretted,anyagilag is segítetted.Hazudott, és nem is szeretett,jó pár évig átvert,és elhagyott. És egy hét alatt talált is magának olyan pasit aki jobban megfelel neki 10 évvel fiatalabb nálam nála 4 évvel.Én 10 km re lakom ő ott,fix munkája van én szabadon élek,de megvan mindenem.A nőnek semmije nincs ,mégis nagyobb biztonság neki az új pasi,szeretni nem szereti talán magát se.De menjen leszarom, .Mindig mellette álltam három hónapja még fogtam a kezét a nagyapja temetésén 200km re innen még a lánya se ment vele,fizettem a szemészt mikor beteg volt szemüveget vettem .segítettem a folyószámlahitelében.Mindez csak idén a 9 évről ne is beszéljünk.És mikor éreztem baj van leültem vele beszélni de nincs baj szeret.Aztán egy hónap múlva nem szeret és hirtelen egy idegen ült ott aki dobott mint egy elhasznált mosogatórongyot.Ez a bajom Az Emberi hálátlanság amit nem tudok feldolgozni már 3 hónapja, megrendült a hitem főleg a nőkben,már nem vagyok fiatal 50.Én mindenért hálás vagyok az életben ezért nem értem az ilyet,Egyszerűen körülnézek a világban ,és nincs kedvem itt lenni.
2018. okt. 7. 08:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt, szerelmi bánatom volt, 1,5 évig tartott, magamat húztam ki ebből.
2018. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!