Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszélgettem jó darabig egy...

Beszélgettem jó darabig egy fiatal férfivel, szimpatikusak lettünk egymásnak, majd amikor találkozni akartunk egymással, ő egyik pillanatról a másikra elbúcsúzott! Miért?

Figyelt kérdés

Miért van ennyi hamis ember itt gyakorikérdéseken, akik visszaélnek mások bizalmával ?

Emésztettem egyetlen egy napig, és eddig nyugodt voltam, de egyszerűen nem értem mire jók ezek a felesleges dolgok, amelyekkel másban csak maximum károkat és sebeket okozunk.



2018. okt. 7. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
lehet meggondolta magát és mégse vagy neki szimpi
2018. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan randim, ahol a srác meglátott és hátat fordítva elment :D Inkább neten ne írjon vissza valaki, mint az az érzés.

Én nem érzem régóta veszteségnek az ilyeneket, bele kell törődni, legalább nem pazarlod olyanokra az időd, akik valószínűleg nem érdemlik meg.

2018. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Látatlanban, fel kell készülni arra hogy nem az fogad majd amire számítasz. Az Ő részéről ez történt.
2018. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Írj részleteket, mert ebből így nem sokat tudunk meg.
2018. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pl. akkor búcsúzott el, mikor képet látott? Vagy hogy történt?
2018. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, meg sem várta a fotómat.

Ő küldött előbb, és kérte hogy jelöljük ki a találkozónkat, amit randevúként szeretett volna, de pár órán belül írt egy búcsú levelet.

Elmondta az okot is, ami leginkább a tanulmányaihoz kötődik és hogy valószínűleg kevés időt tudott volna ránk szánni, de ez nem elég ok, és másrészt megoldható lenne, úgyhogy nem értem miért szükséges felállítania gátakat. Vagy talán hazudott ?

2018. okt. 7. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reagáltál a képére, lelkesen? Ha nem, lehet megijedt, hogy nem tetszel neki, ezért inkább ő akarta lemondani.
2018. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg sem várta a válaszom !
2018. okt. 7. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:

A te esetedben valószínűleg nem volt komoly a szándéka vagy eleve nem a saját fotóját tette ki.

Nálam azért volt egy hirtelen eltűnés, mert az illető majdhogynem fotót szeretett volna kérni. Szerintem annak ideje van, de nem rögtön.

2018. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, talán jobb így.
2018. okt. 8. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!