Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az olyan...

Ti mit gondoltok az olyan emberekről, akik felnőtt korukban is egy hírességbe vannak beleesve?

Figyelt kérdés
Tehát nem a gyerekek vagy akár tinik, hanem huszonéves emberek. Ha pl. valaki egy híres színésznőhöz vonzódik. Ti mit gondoltok az ilyen emberekről?

2018. okt. 7. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Azt vettem észre, hogy nem mindenki nő fel minden területen. Van, aki szexuálisan, van, aki felelősségtudatban stb. visszamarad vagy lemarad a fejlődésben.

Az ilyen idealizált szerelem is ezek közé tartozik.

2018. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hátőőő...én ismerek ilyet, és nem akarnám megbántani mert biztos valahol mindenki érzi magán is, hogy ez nem egészséges.

Az hogy idealizált kép, még nem ok arra, hogy ne lehetne az érzés valós, mert mi van akkor mikor egy ismeretlenbe szeret bele valaki, szerintem ugyan úgy idealizálja azt az embert is. Az is túlzás persze, de mégis elfogadhatónak gondoljuk. Mitől lenne más egy híresség? Felnőtt ember különbséget tud tenni a színésznő személye és az eljátszott karaktere között. Manapság meg annyi magánéleti infót osztanak meg magukról a hírességek is, hogy már nem érződik az a távolság mint régebben, tehát hihetőbb hogy tényleg a színésznőt szereti és nem csak egy róla kialakított képet. Ettől még nehezebb a helyzet, mert az is igaz lehet, hogy az a színésznő is egy ember, és az is lehet hogy egy interjú során őszinte, hogy azt mutatja aki ő valójában és nem egy szerepet játszik. Akkor meg mégsem annyira csak egy elképzelt valakibe van bele esve az illető. Csak mert elérhetetlen, szintén előfordulhat ilyen is a hétköznapi életben, szóval attól még nem változik semmi.

Az egyetlen amit gondolok az ilyen emberekről, hogy sajnálom őket, mert nem tehetnek erről, és ha nem gyerekes rajongásról van szó, akkor részükről ez teljesen valós állapot, amiből nem lehet jól kijönni.

2018. okt. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:

Most szerelem vagy vonzalom? :D Az előbbi nyilván hülyeség, egy felnőtt fogja már fel, hogy amit lát az előre meg van írva és jó esélyjel a híresség pont akkora suttyó irl mint ő maga. :D

A vonzalommal nincs baj mármint ha egy tök random csajt/pasit találhatsz vonzónak az utca közepén akkor egy tudom is én színésznőt is.. :D

2018. okt. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem befolyásolja a mindennapi életét és a párkapcsolatát, szerintem nincs semmi gond.

Álmodozni lehet.

Ez olyan, mint a nyaralás. Jó lenne Hawaiin eltölteni pár hetet és néha jó elképzelni. Ettől független jó volt a nyaram, pedig Hawaiihoz egy lépéssel sem voltam közelebb.

Amikor már az idealizált személy miatt nincs párkapcsolatban valaki, azt kezelni kell.

2018. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!