Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire rossz ötlet?

Szerintetek mennyire rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretném kopaszra borotválni a fejem csak hogy kipróbáljam milyen meg a suliban is jó poén lenne, csak az a gond hogy idén fogok érettségizni és attól félek hogy mondjuk szóbelinél lesz aki lenéz mert hülyén nézek ki.

2018. okt. 10. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyerekes gondolkodás ha neked az tetszik az tetszik senki nem fog lenézni emiatt
2018. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a tavaszt . Nagyon hamar meg lehet fázni , szobában is érezhető a kinti benti különbség .
2018. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Kb 2 hónap és fiús frizkó meglesz. Ha most letolod, már a jézuska a hajkoronádba hozza a cuccost. ;)


A téli hűv és társai baromság. 12 éve vagyok tarkopasz, kétnaponta borotválom és semmi baja a fejemnek tőle. Max sapit húzok ha hideg van.

2018. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy,vagy lány?
2018. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jól kérdezi az előttem lévő, fiú vagy vagy lány?:D
2018. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fiú :D
2018. okt. 12. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ne problémázz ezen, told le és kész. Azért rohangálnak jó páran kopaszra borotvált fejjel, többek között én is, és nem úgy vettem észre, hogy emiatt bárki is lenézne.
2018. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es ugyanezt mondom én is.

3as voltam

2018. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! hétfőn nyírás lesz :D
2018. okt. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!