Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az ilyen...

Fiúk! Mit gondoltok az ilyen lányokról? 17L

Figyelt kérdés

Nem sminkeli magát,a haját sem vasalja, szolídan és egyszerűen öltözködik, nem vesz fel sem túl kivágottat, sem túl minit,nincs műkörme, sem műszempillája. Teljesen önmagát mutatja. A megjelenése egyszerű, de mégis határozott.

Mit gondoltok az ilyen lányokról?



2018. okt. 11. 20:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Persze ad magára és ápolt.
2018. okt. 11. 20:50
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Annyira ritka az ilyen lány.. hogy már feltünőbbek alaratlanul mint akik mindenüket kirakják.
2018. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem bejön, ha mellé ápolt, csinos, és széparcú a lány.
2018. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
első válaszolóval kell egyet értenem. 23 éves vagyok és a büdös életben nem sminkeltem magam, és olyan ökör se voltam még hogy pénzt adjak ki a műkaromra (common sense, szerintem). de valahogy sose éreztem igényét annak hogy mások jóváhagyására várjak. ha annyira egyedi meg különleges vagy akkor le sz a r od hogy mit gondolnak mert úgyse változtat semmin se a pozitív se a negatív véleményük.
2018. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondta,h önmagát írja le.
2018. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
igaz utolso, biztosan szamara idegen emberek velemenyet keri ki szamara idegen emberekrol... legyszives ne jatszd a hulyet masok provokalasa celjabol, oke?
2018. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
nekem pont ilyen az esetem, nem bírom a mű lányokat
2018. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Szóról szóra ilyet keresnék barátnőmül.
2018. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az arany középút a legjobb.

De igazából mindenki maga tudja.Meg ugye van akinek mindent ki kell próbálnia hogy ráérezzen a saját stílusára,van aki meg ösztönösen ráérez.

A párom, amikor megismertem,viszonylag szolíd megjelenésű volt de később kiderült, hogy előtte 3 évvel még rendszeresen műköröm,hajgöndörítés,smink,minden nap(szószerint) más ruhában volt és meg is mutatta nekem néhàny régi ruhadarabját.Nagyon nem illettek a jelenlegi önmagához.

2018. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

ez csak egy nagyon kis falat a tortából, ki tudja mi van még mögötte


alapjáraton ezek a dolgok tetszenek, viszont nem biztos, hogy az egészében tetszene az adott lány

2018. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!