Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Indokolt lenne szerintetek...

Indokolt lenne szerintetek otthagyni azért egy munkahelyet Pesten, mert sokallom a 45 perc oda és 45 perc visszautat?

Figyelt kérdés
Kapásból másfél óra kiesik az alvás/pihenési időből az utazás miatt, a 15-20 perc tűnne inkább normálisnak
2018. okt. 12. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van jobb, közelebb igen. Ha nincs nem. Ha szereted a munkát a kollėgákkal kijösz nem.

Az a 45 perc az semmi. Vidėken (de pesten is) rengetegen ingaznak ettől többet is!

2018. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kevés embernek adatik meg a 15-20 perces út. Ahogy az 1.#

írta, mérlegeld, mi szól ellene-mellette.

Bár nem divat mostanában, de azt ajánlom: olvassál! Észre sem veszed, annyira elrepül az idő!

2018. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapest viszonylatában az a 45 perc nem olyan rossz. Csak akkor válts, ha van jobb, közelebb. Az ismerősök közül szinte mindenki utazik legalább ennyit városon belül.+

És az olvasás tényleg jó, ha tömegközlekedsz!

2018. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Én egy kisvárosban lakom, egy kilométerre a régi általános iskolám. fél óra volt összesen minimum oda vissza. Pest ehhez a városhoz képest hatalmas. Én örülnék ha csak ennyi ideig tartana a munkába menet. Rokonomnak minimum 2 óra Pesten, de neki megéri nagyon is. Ár- érték arányban nézd.
2018. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok, VIII. kerület széle, tehát nem külváros.



Ha a 45 perc a lakás bejárati ajtajának elhagyásától az irodába belépésig tart, az marha jó.



Nekem ez jelenleg, még kb 4 hónapig 35-40 perc és ennél majdnem mindig csak többet utaztam. Egyetemre is, gyakhelyre is, diákmelókba is, önkénteskedni is többet utaztam.

2018. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2-2 órát utazok hajnalban és délután háztól-melóhelyig.


Rajtad áll, hogy neked belefér e.

Én pl ilyenkor szoktam tervezni, játszani, olvasni, zenét hallgatni...

2018. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2018. okt. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!