Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van sokáig élni ha...

Mi értelme van sokáig élni ha gyorsan vége a fiatalkornak?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy az emberek csak nagyon rövid lehetnek fiatalok , én 22 vagyok de már nem vagyok fiatal.Egyszerűen nagyon hamar elmúlt a fiatalságom pedig nemrég még kisgyerek voltam most meg!Tükörbe se nézek inkább!Mi értelme van 100 évig élni ilyen sokat öregen?Inkább a fiatalságunk lehetne hosszabb.Már komolyan azt gondolom hogy az emberi élet értelme a szaporodás és nem különb az egyszerűbb állatoknál.Sokszor sírva nézegetem a 13-15 éves kori képeimet hogy jéé de fiatal voltam és sajnos ilyen már nem lehetek.Az öregeknek is annyi betegségük van.Szörnyű belegondolni hogy csak egyre öregebb leszek meg egyre rosszabb lesz.

#öregség #elmúló fiatalság #nincs értelme élni
2018. okt. 12. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
72%

# 9/9 Időpont ma 10:02


A nyolcas válaszoló voltam (a 28 éves)


Ezért a kommentárodért elismerésem! Küldtem rá zöld kezet. teljes mértékben igazad van!

2018. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
Hallottál már Maráz Zsuzsiról? 30 évesen kezdett futni, most, 18 évvel később a nők között elsőként, 27 óra 4 perc 28 másodperc alatt ért célba a Spartathlonon, 246km, Athénból Spártába. És ő csak egy, akit sorolhatok. Ha te 22 évesen nem érzed magad fiatalnak, az a te hibád.
2018. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
43%
37évesen én sem érzem magam öregnek.Sőt úgy érzem még sok minden áll előttem,sok mindent elérhetek.Csak azt sajnálom,hogy tizen évvel ezelőtt ezt nem így gondoltam és néhány évet rossz periódusban töltöttem,azt gondoltam már minden veszve van,öreg vagyok,hogy bármit is megtegyek.Mostmár belátom hiba volt.
2018. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:
De én az arcról beszélek ès nem arról hogy milyen jól teljesít sportban.Hiába érzitek magatoknak fiatalnak ha nem olyan fiatalos az arcotok.
2018. okt. 12. 10:26
 15/76 A kérdező kommentje:
Volt tanárom 38 éves és azért meglátszik rajta.
2018. okt. 12. 10:28
 16/76 anonim ***** válasza:

Ha neked ez öreg arc, én vagyok a római pápa.

[link]

2018. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:

#16

Az "FJ" szöveg melletti férfi?Igen , nagyon öreges meg kopaszodik meg az arca is nagyon öreges.

2018. okt. 12. 10:34
 18/76 anonim ***** válasza:

Mivel Maráz Zsuzsit hoztam szóba, nyilván az ő fotóját is látod a cikkben, nem férfiét, de látom, te nagyon makacskodsz. Tudod, mit? Már kezdhetjük is szervezni a temetésed, mit kérsz, koporsót vagy urnát? Nemsokára úgyis halottak napja, ha elég gyors vagy, már idén is látogathatják a rokonok a földi maradványaidat ezen a napon.

Mindenki másnak meg hagyd meg, hogy jól érezze magát a bőrében, és ne érezze magát öregnek 20, 30, 40, vagy akár 50 fölött se.

2018. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy valaki megöregszik, nem azt jelenti, hogy ráncos lesz az arca; a testvérem 30 évesen megűszült és nem volt akkor se öreg.


Ez genetika.


A ráncok Neked 22 éesen előjönnek, van akinél később. A testvérem 30 évesen megűszült, valaki később. Azért nem minden 30 éves ászül meg és nem minden 22 éves ráncos.


Abba gondolj bele, most mennyi ember olvassa irigykedve a Te kiírásod; hogy neked ez a fő bajod az életben. Lehet az egyik olvasót például tegnap verte meg úgy az édesapja hogy ma be se mert mennia z iskolába... lehet a másik olvasó most tudta meg hogy ő már a Te korodat se éléheti meg... és lehet akad olyan olvasó aki utoljára tegnap délben evett...

2018. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
21%

Nem azért de a fiatalkor az ember életének 2. legszarabb időszaka (az első legszarabb a vénség, a 3. legszarabb meg a csecsemő kor)

Fiatalkor bizonytalan, alig van szabadidőd, még nincs annyi pénzed sem, hogy ki tudd élvezni, és az egész egy átmeneti időszak a gyerek korod és az "igazi életed" - a felnőtt korod között.

Minden, amit fiatalon élvezel, tudod élvezni 30,40 sőt még 50 évesen is, csak úgy, hogy már kiépítettél egy önálló életet.

2018. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!