Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van sokáig élni ha...

Mi értelme van sokáig élni ha gyorsan vége a fiatalkornak?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy az emberek csak nagyon rövid lehetnek fiatalok , én 22 vagyok de már nem vagyok fiatal.Egyszerűen nagyon hamar elmúlt a fiatalságom pedig nemrég még kisgyerek voltam most meg!Tükörbe se nézek inkább!Mi értelme van 100 évig élni ilyen sokat öregen?Inkább a fiatalságunk lehetne hosszabb.Már komolyan azt gondolom hogy az emberi élet értelme a szaporodás és nem különb az egyszerűbb állatoknál.Sokszor sírva nézegetem a 13-15 éves kori képeimet hogy jéé de fiatal voltam és sajnos ilyen már nem lehetek.Az öregeknek is annyi betegségük van.Szörnyű belegondolni hogy csak egyre öregebb leszek meg egyre rosszabb lesz.

#öregség #elmúló fiatalság #nincs értelme élni
2018. okt. 12. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:

Még egy példaértékű ember, olvasd és próbálj tanulni belőle:

[link]

2018. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem tudom...nekem a harmincas éveim derekán nem ráncos az arcom,sima,fiatalos-pedig különösképpen nem cicomázom krémekkel.Sokan mikor a koromról kérdeznek ledöbbenek,azt mondják nem adnának 24-25-től többet.Van 44 éves barátnőm is az ő arca is fiatalos,ráncmentes a külseje,menése,öltözködése is.Ismerek 50év feletti fogorvosnőt is akinek kisunokája is van és szép,sima az arca,ha nem mondták volna sose mondtam volna meg róla,hogy 50felett van 20évet simán letagadhatna.
2018. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
58%
Én a helyedben felkeresnék egy pszichológust. A közhiedelemmel ellentétben nem csak azoknak érdemes pszichológushoz járniuk, akiknek komoly mentális problémái vannak.
2018. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:

#22

Talán privátban küldhetnél képet.

2018. okt. 12. 11:10
 25/76 anonim válasza:
84%

Csatlakozom azokhoz akik szerint szakemberre van szükséged. Nagyon torz az énképed


Egy 24 éves vénasszony

2018. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

#25

Igen az vagy.

2018. okt. 12. 11:22
 27/76 anonim ***** válasza:
60%

Képet nem küldenék,nem azért vagyok fenn az oldalon,hogy mutogassam magam,netalán valaki valamire felhasználja a képeimet.

Kapcsolódva a témához minden fejben dől el,valaki fiatalnak vagy öregnek érzi-e magát.Falun élsz esetleg?Mert ott tartják öregnek azt aki a huszas évei elejéig nem alapít családod.Meg furcsán néznek arra aki 40évesen belekezd valamibe.Tapasztalatból írom,mert sajnos faluról származom és itt az emberek elég szűklátókörűek és ezt átviszik másokra, a fiatalokra is.Én most 37 évesen fejezek egy levelző főiskolát.A legidősebb évfolyamtársnőm 62éves,modern gondolkodású annak ellenére,hogy 8unokás nagymama és ő is simán mondhatná magára,hogy 45éves.Jól öltözködik,tartja magát és még a saját fogai is megvannak.

2018. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
60%
Neked, kérdező, semmi. Te már most vidéki nyugdíjas vagy fejben.
2018. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

#27

Mégegyszer leirom nekem az ARC számít csak és nem a családalapítás stb..Egy tizenévesnek sokkal simább arca van , a huszonéveseknek meg nem annyira.Én ezt vettem észre.Örülök hogy ti másképp látjátok.

2018. okt. 12. 12:00
 30/76 anonim ***** válasza:
59%
Ját akár hiszed akár nem a 64 éves nagymamám arca legalább olyan telt és puha mint egy tizenévesé, bár már nem épp fitt lévén van rajta túlsúly és csigolyatörést szenvedett pár éve. A 44 éves anyám sem egy ráncos teremtés, a 24 éves nővérem pedig még teljesen fiatal, sima arcbőrrel rendelkezik. Még az anyám sem öreg nem hogy a nővérem, nálad valami nagyon nem oké.
2018. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!