Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott a transzne...

Mennyire elfogadott a transzneműség Magyarországon?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem elfogadás kérdése. Ez egy szerencsétlen testi dolog, amit lehet orvosolni, hála istennek.
2018. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
Hát sajnos egyre inkább de azért még vannak normális emberek.
2018. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

2

A transzneműség jelentését kellene tudni, de neked ez meghaladja a képességeidet.


Segítek:

valaki nő, de férfi testbe születik bele vagy fordítva. Ezt orvoslolják fájdalmas, hosszadalmas hormonterápiával és operációkkal.

2018. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Segítek utolsó.

Ez egy pszichés betegség, egy aberáció, amihez kellő pénzért még néhány orvos is asszisztál.

2018. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
3. Híres magyar plasztikai sebészünk azért nem vállalt már nemi átalakító műtétet, mert az esetek 80 százalékában megbánták a páciensek, hiába volt meg minden pszichikai vizsgálat.
2018. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
sokan nem foglalkoznak vele, de mint bárhol máshol kb ugyanúgy lenézik az ilyeneket
2018. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

Nekem erről ez a véleményem.



[link]


Nem arról van szó hogy ki kihez vonzódik, vagy ki kinek érzi magát hanem az hogy ezt egy nem transz nem tudja vagy nagyon nehezen tudja tolerálni, ha nagyon népszerűvé válna akkor az ember már félve menne ki párt keresni mert nem tudhatja hogy most ép egy faszinak született csajnak teszi magát, és biztos hagy vannak olyanok akik eltitkolják hogy minek születtek valójában, aztán ha meg kiderül akkor jön ez:


[link]

2018. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

4

Te nem vagy komplett.

2018. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Szívből kívánok mindannyiótoknak transznemű gyereket! Csak hogy szokjátok az érzést, milyen az "ilyenekkel".
2018. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Én nem vagyok transznemű, de régebben viszonylag femininen öltözködtem és kétszer is meg akartak verni miatta idegenek.
2018. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!