Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ott hagyjam az...

Szerintetek ott hagyjam az iskolát?

Figyelt kérdés

Komoly családi konfliktusok sorozata alakult ki, verekedésekkel, stb...

Idén érettségizek és a kérdésem az lenne, hogy ott hagyjam-e szerintetek?

Minél hamarabb el kell jönnöm innen, már nem bírom. Ha elmennék dolgozni, akkor lenne valamennyi pénzem, elég rövid időn belül. Ezt a pénzt az eddig megsporolt kisebb vagyonom mellé tenném, és elköltöznék.

Szerintetek jó ötlet?


Na meg az iskola amúgy se az erősségem.



2018. okt. 12. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
érettségi nélkül kb csak egyre lejjebb csúsznál, szerintem inkább próbáld meg valahogy kihúzni ezt az időt, ha lehet még valami szakmát is rakj le
2018. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezer ilyen kerdes van.

A valaszom erre a kerdesre meg mindig nem. Senkinek sem fogsz kelleni erettsegi nelkul. Ha eddig kibirtad, most is ki fogod. Dolgozni tudsz hetvegeken vagy iskola utan, max kettesekkel atbukdacsolsz viszont meg mindig lesz erettsegid

2018. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bírd már ki! húzz bele, érettségizz le!
2018. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3:

IGEN!

2018. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

tedd le az érettségit, míg van jogviszonyod menj el diák munkára, addig se vagy otthon... meg jól fizetnek, nem kell utánad adózniuk és akkor is elhúzhatsz ha meg van az érttségid, csak akkor több a lehetőséged, mint a 8 álltalánossal...

kitartás!!!

2018. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségit még csináld meg; ne add föl itt a célegyenesben, finishben! Ezt a keveset már kibírod, ráadásul április vége-május elején már vége is az iskolának; a 12. az már emberbarátibb, mint korábban volt. Told végig az érettségit énszerintem; már nem kell sok, ezt még kibírod, hidd el magadról, hogy meg tudod csinálni.
2018. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Semmiképpen ne hagyd abba, arra rámegy az egész jövőd! Tulajdonképpen ma már az érettségi sem elég, legalább egy főiskolai diploma kell ahhoz, hogy ne valamilyen alulfizetett pocsék munkát kapjál. Utolsó éves vagy, húzd ki valahogy. Ha utána mindenképpen dolgozni akarsz, munka mellett is elvégezheted a főiskolát vagy egyetemet.
2018. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

*Szal majd az érettségi után hagyd ott.

Tehát mindenképpen hagyd ott, de csak az érettségi után javaslom.Addig meg tényleg kitartást!

2018. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
(6.és 8.vagyok,az a két komi összetartozik; a #6-os meg a 8-as számú)
2018. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyel kollegista szerintem, meg hetvegen se muszaj hazamenni en ugy tudom.
2018. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!