Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy eltemetett rokont ki...

Egy eltemetett rokont ki lehet ásatni és elhamvasztani?

Figyelt kérdés
Mi történik a sírhellyel? Kell a többi (még élő) rokon beleegyezése, vagy csak azé aki a temetést intézte?

2018. okt. 13. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyilkosságot, vagy más ember DNS-ét próbálod ezzel a módszerrel eltüntetni?
2018. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát gyilkosság áldozata lett valaki, akit eltemettek. De én próbálom ELTÜNTETNI a nyomokat?? Próbáltál vicces lenni, de nem jött össze. 10 évesen inkább az iskolában lenne még a helyed, kisgyerek!

Szeretsz belerúgni a gyászoló emberekbe? Remélem neked már egyik szülőd sem él... :)

2018. okt. 14. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A nekem szánt jókívánságod, már nálad van:)
2018. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért szeretnéd ezt tenni? Már nem mindegy?

Szerintem csak úgy nem exhumálják. Elvileg kell a többi rokon (örökös) beleegyezése is.

Szép is lenne, ha csak egyedül dönthetnél.

Ha nem fizeti senki a sírhely díjját egy idő után odatemetnek mást. Én úgy tudom.

2018. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 honnan tudod, hogy a szülőről van szó? Vagy neked soha nem volt olyan, azért nem félsz?

Meg aztán lehetett elméleti kérdés is.

2018. okt. 15. 20:15
 6/8 A kérdező kommentje:
A 3-as válaszolót én magam ásnám ki :D:D:D
2018. okt. 15. 20:17
 7/8 anonim válasza:
Ez a 3-as elég nagy paraszt, biztosan soha nem volt neki se anyja, se apja! Vagy pont ő ölte meg őket? :D:D:D
2018. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No sikerült valamit intézni?
2018. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!