Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni ha...

Ti mit szoktatok csinálni ha már stresszesek, idegesek vagytok és egy kis pihenésre, kikapcsolódásra, relaxálásra van szükségetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt sétára, valamilyen kiruccanásra, otthoni programra stb.

Én mostanában egy sétát és egy kis kávézgatást terveztem az egyik barátommal, érzem hogy jó lenne már kikapcsolódni és nem agyalni a sok hülyeségen ami mostanában megy.

Ti ilyenkor mit tesztek? :)



2018. okt. 14. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek ki az erdőbe. Ott sétálok egy kicsit, amíg le nem nyugszom. Vagy kibiciklizek a közelebbi erdőhöz, elszívok egy cigit. De volt már olyan is, hogy random letekertem 40 km-t idegességemből.
2018. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje elkezdtem zumbázni, azon az egy estén minden feszültséget levezetek. Más megoldás nekem is a séta, olvasás és a szex.
2018. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
játék, zenehallgatás, alvás
2018. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami bevált: egyedül csavarogni, kb 1 óra alatt teljesen rendbe jövök. Hogy hogyan kell csavarogni? Erre inkább a város az alkalmas terület. Mész, mintha dolgod lenne, mindent megnézel, de nem állsz meg semminél. Úgy néz ki, valahová sietsz, de nem, nincs célja. Maga a jó ritmusban való gyaloglás az eszköze és a célja is. :)
2018. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
játék, edzés, zene
2018. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb elvinni a kutyust sétálni. Figyelni mennyire érdekli őt minden. És a séta okozta benne felszabaduló öröm, téged is megérint.

Ha meglátja a pórázt, már örömében ficánkol, nem egyszerű rátenni a pórázt. Azután ugrál rád, így köszöni meg, hogy együtt töltjük az időt.

2018. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Konditerem, majd egy film megnézése és egy hosszú alvás.
2018. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Uuu, köszönöm a válaszokat :)

Ezek közül én is sok mindent csinálok még, leginkább animéket szoktam nézni, illetve ha úgy adódik én is elviszem egy körre a kutyust. Mondjuk az a fajta csavargás amit az egyik válaszoló említett még soha nem jutott eszembe, de mehetünk ketten is ha nincs ellenedre. xD Aztán sétálhatnánk egyet este mikor már leesett a hó, nagyon hangulatos tud lenni :D

2018. okt. 14. 15:34
 9/10 Metionin ***** válasza:
Ha ideges vagyok, akkor futok az erdőben, ha egyéb lelki problémám van, akkor kimegyek az állatmenhelyre, kihozom a kedvenc kutyámat és belebújok a szőrébe. Amúgy is kint vagyok heti 3 nap vele de ha hirtelen történik valami, akkor random is kimegyek. Neki is jó, nekem is.
2018. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
GTA-ba szétlövöm a várost, az lenyugtat. Esetleg megnézek valami vígjátékot vagy edzek egy keveset.
2018. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!