Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vissza szoktatok igazolni...

Vissza szoktatok igazolni facebookon valakinek ilyen esetekben ha bejelöl ismerősnek?

Figyelt kérdés
Ha nem ismeritek egymást, sose beszéltetek egymással, viszont egy iskolába, évfolyamba esetleg osztályba jártok, vagy egyetemen ugyanarra a szakra. Aki csak pusztán emiatt bejelöl ismerősnek, annak visszaigazoltok?
2018. okt. 15. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Amikor középsikolás voltam, addig nem volt fb, arról nem tudok nyilatkozni, de egyetemen visszaigazoltam. Ki tudja mikor jön jól neki v nekem segítség. Egyetemn után meg kitöröltem
2018. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. De már nem járok suliba. Ha ez még suli alatt történik, akkor valószínűleg visszaigazoltam volna.
2018. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Csak akkor, ha tudom, kiről van szó. Osztálytársakat visszajelölök/-tem, bár már 10+ éve nem járok suliba, de néha megesik, hogy valaki megtalál a régiek közül. Ha tudom, ki az, tehát kvázi ismerem, akkor visszajelölöm akkor is, ha tudom, hogy úgyse beszélünk egy szót sem. :D

(Nekem is vannak ilyen régi ismerőseim, hogy nem szoktunk beszélni, de jó látni, hogy mi van vele.)

Ha gőzöm sincs, ki az illető, akkor nem jelölök vissza senkit, akkor se, ha van hatvan közös ismerősünk.

2018. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem.
2018. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem. De van olyan ismerősöm, aki bárkit visszajelöl, a tök ismeretleneket is.
2018. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha csaj, akkor igen :D
2018. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jelölöm vissza.
2018. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha felismerem, akkor igen. Majd a következő takarításnál minden bizonnyal törlöm.

Ha nem ismerem meg elsőre, akkor megkérdezem honnan ismerjük egymást.

2018. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen,visszaigazolom, de csak akkor, ha tudom az illetőről, hogy ki és látásból is ismerem. vadidegeneket tiltok.
2018. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!