Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon túlzásba...

Szerintetek nagyon túlzásba estem?

Figyelt kérdés
1 hete este sírva hívott telefonon nővérem hogy megverte barátja és részeg, menjek érte és a kisfiáért, haza akar jönni hozzánk, én egyből átmentem de a pali velem is agresszívan viselkedett mire reagálva én úgy megvertem hogy eltört az orra,2 bordája megrepedt,4 ujja eltört és 2 foga kiesett.. Szerintetek a körülményekkel együtt ez mennyire volt túlzás?
2018. okt. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
hat egy cseppet igen. de most igy vegulis mehetsz majd te is a boribe vele egyutt, ha feljelentest tesz. valoszinuleg mindenki igy erezne akinek lany testvere van es ugyan ezeket tenne a sraccal, de a torveny sajnos nem egyutterzo
2018. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt nem értem a nővéred ilyennel minek csinál gyereket? Beteg a mai világ de nem kicsit...
2018. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted
2018. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted.De ha feljelent?De honnan tudod hogy eltört az orra, 2 bordája megrepedt,4 ujja eltört, 2 foga kiesett? Ő mondta?Szerintem más is megvédte volna a testvérét.
2018. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!