Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi most a legnagyobb problémád...

Mi most a legnagyobb problémád az életben? Látsz rá esélyt, hogy hamarosan megoldod?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lassan már 1 éve folyamatosan nagyon beteg vagyok.
2018. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1, Kitartás! Gyógyulj meg!😢


Nekem szerelmi bánatom van, de sajnos nem látok rá sok esélyt, hogy megoldódjon

2018. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A társadalommal való viszonyom. Akkor oldom meg ha kivonulok, a magam módján.
2018. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mindenki azt hiszi, hogy ha van valami mentális betegséged, őrült vagy, de legalábbis pszichopata tömeggyilkos.

Ha helyre nem is jövök, de kezeltetve vagyok/leszek. Értékesnek akarom érezni magam, és talpra àllni, nem csak fekete fehérben látni a világot. Nem tudom kijövök e ebből, de igyekezni fogok.

2018. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, vettem Tens készüléket. 18 éve szenvedek.
2018. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Meddőség egy egészségi probléma miatt. Nem látok esélyt 😞
2018. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy felvesznek-e arra a munkahelyre, ahova szeretném.

Remélem!

2018. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ott vagyok ahol lenni szeretnék és nem is tudom azt csinálni ami éltet. Önmagában nem is lenne ezzel gond, de már érzem a negatív hatásait a frusztrációmnak. Előbb-utóbb rámegy az egészségem. Akkor viszont már nagy baj lesz.
2018. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség szorongással és rosszulléttel keverve. Rendesen taccsra vágta az életem, egyetem kasza, emberi kapcsolatok kasza, lehetséges csajozás kasza, sportolás kasza és még lehetne sorolni. Otthon vagyok mint egy krumpli és várom a csodát. Pszichológus nem segített, ideggyógyász nem segített, pszichiátrián a gyógyszer majdnem megölt, úgyhogy mást nem tehetek mint bízom a hipnózisban amit most kezdek és imádkozom a sikerért. Különben sose lesz belőlem ember.
2018. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Annyira satnya-tunya-renyhe disznó vagyok, hogy már mindenem fáj(t). De már látom a fényt az alagút végén.
2018. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!