Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem fél néhány ember, hogy a...

Nem fél néhány ember, hogy a személy, akiről a kérdésük szól, magára ismer? Volt már olyan, hogy ilyen megtörtént?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult, hogy egy embernek volt egy nézeteltérése a barátjával, párjával, tanárával, fűnökével, stb. és kiírja ide részletesen az incidenst, hogy kikérje erről mások véleményét (de legtöbbször inkább csak feszültség lkevezetés gyanánt).


Nem fél, hogy a másik fél rátalál a kiírásra és magára ismer benne?


Ismertek esetet, ahol ez megtörtént?



2018. okt. 16. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

velem volt párszor, ex és jelenlegi barátnővel is

beszéltünk valamiről és arról tettem ki kérdést, vagy esetleg köztünk/velünk volt valami és érdekel mások hogyan látják

2018. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

*Nem fél, hogy a másik fél rátalál a kiírásra és magára ismer benne?


Pont azért csinálja, lehetőleg legpontosabb válaszolók között ki tudja szűrni, hogy melyik mögött lehet az adott személy, akit követni akar, aztán rárepülhessen, minuszolni tudja, mocskos módon köpködni tudja, és rá tudja a haveri körét szabadítani mobbing zaklatással.. Régi, és ócska trükk.

2018. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

2+


*Ismertek esetet, ahol ez megtörtént?


Ezer éve ismert dolog.Nem csak a Gyíkon, hanem a Hoxa-n is, NLC és tsai

2018. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ismertek esetet, ahol ez megtörtént?


Itt arra gondolok, hogy megtörtént már hogy valaki magára ismert egy kérdésben?

2018. okt. 16. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Most is van ilyen, több kérdésnél..


Meg a két kezem kevés lenne a számolásához:D

2018. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
45% le lett pontozva, de valamennyire igaza van. Van ilyen rokonom, közös családi találkozón beszélgetés közben idézett egy kommentet másik fórumról, amit névtelenül írtam egy nagyon rossz időszakomban. Kivesézte mosolyogva, hogy mennyire szerencsétlen lehet az illető. Szerintem nagyon jól tudta, hogy azt én írtam. Nem értem miért tette, mert én semmit nem ártottam neki.
2018. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Ez egy anonim oldal.Az egész országban használatban van.Mennyi rá az esêly hogy pont egy ismerősbe botlasz bele?Logikusabb magyarázat,hogy az emberek élethelyzete sokszor nagyon hasonló

De a paranoia is egy jó dolog

2018. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt már, hogy egy ismerősömről kiírtam egy kérdést, amikor összevesztünk valamin és válaszban elkezdett anyázni, valamint meg is hazudtolt (pedig nem hazudtam semmiben, aminek jelentősége lenne a sztoriban, csak ilyen apró dolgokat változtattam meg, pl. az illető nemét, meg ilyesmi, hogy hátha nem ismer fel), aztán rámírt messengeren is, hogy milyen szánalmas vagyok, meg ilyesmi :D Pluszba még meg is fenyegetett, hogy másnap megvár a sulim előtt és megver a haverjaival...Mellesleg az illető egy "férfi", én lány vagyok...

Végül semmi nem lett belőle a szájalásán kívül :)

2018. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem már előfordult. :D Épp összevesztem a lányommal azon, hogy nem akartam elengedni 16 évesen egy buliba, magára csapta az ajtót, majd fél óra múlva kint volt a "Ti elengednétek a lányotokat a barátaival?" kérdés.:D Biztos, hogy ő volt, mert utána megbeszéltük, és jót nevettünk magunkon, hogy milyen apróságokon tudunk összekapni.:) (Egyébként elengedtem, épségben hazatért.)
2018. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is magamra ismertem egyszer.

Szerintem a testvére írta ki rólam.

2018. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!