Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egészség, pénz, szerelem. Ha...

Egészség, pénz, szerelem. Ha a háromból csak kettőt választhatnátok, melyik kettő lenne az és miért?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a két legfontosabb számotokra, ha cserébe a harmadikat végleg el kellene engedni? Magyarul: magányosak lennétek gazdagon és egészségesen, szeretetben és egészségben élnétek de nélkülözve napról napra élve, vagy pedig az egészségeteket áldoznátok fel a jólétért és szeretetért?


Illetve ha a 3-ból csak egyet lehetne választani, akkor hogyan változtatnátok meg a döntéseteket? (Egészséges de csóró és magányos, gazdag de beteg és magányos, vagy szeretetben de szegényen és betegen?)



2018. okt. 16. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

szerelem ≠ szeretet


Nyilván normálisan a három egyensúlyára kell törekedni.

2018. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Első kettő, illetve mivel amúgy is beteg vagyok, ha csak egy lehetne akkor a második.
2018. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Egészség, pénz.

Most is magányos vagyok, most már úvy ahogy eltudom viselni a gondolatot, hogy életem végéig az maradok így megvagyok szerelem nélkül. Az egészségem fontos. A pénz is mivel szegényként nőttem fel, a jelenlegi életszínvonalamból nem szeretnék veszíteni.


Ha csak egyet akkor pedig a pénzt. Pénzért igenis lehet egészséget venni. Új vese, máj, szív stb. Ha mégsem akkor legalább azt a rövid időt tartalmasan tudnám eltölteni, kipróbálni mindazt amit szegényként nem tehet meg az ember.


Sokan mondják, hogy de a pénz nem boldogít.. engem azért tudna boldogítani :)

2018. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%

Egészség és szerelem.

Ha csak egyet, akkor egészség. A másik kettőt könnyen meg lehet valósítani önerőből. Egészséget már nem annyira, főleg ha valami genetikai probléma áll fönn.

2018. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Beteg vagyok csóró és barátnőm sincs tehát nem veszítenék semmit ha bökök valamire, szóval én egészséges és gazdag akarok lenni, a szerelem nagy veszteség de amúgy se jó a helyzet szóval pénz és egészseg.
2018. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Pénz és szerelem/szeretet.


Teljesen egészséges most se vagyok.

Rengeteg betegség kezelhető egyébként jól, az egészség egy huszadik szempont. Sokszor egy vak, egy kerekesszékes boldogabb, pozitívabb, optimistább.

Egy asztmát, autoimmun betegséget... Hát ezek már akár meg is tudják keseríteni az életet, de ezeket is egyre hatékonyabban kezelik.

2018. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%
Pénz.. Másik kettőt (sajnos vagy nem) meg lehet venni
2018. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Egészség és pénz. Alapból is eléggé introvertált személyiség vagyok, úgyhogy a kapcsolatokat tudnám legkönnyebben nélkülözni a felsoroltak közül. Másrészt pénzen elég sok mindent meg lehet vásárolni, akár még társakat, szeretetet is, ha átmenetileg szükséges. Az egészséget viszont nem, úgyhogy az mindenképpen kéne külön. Nekem csak egy fogam fáj most már néhány hónapja, hetente járok vissza a fogorvoshoz vele, de látom, hogy már ez is teljesen el tudja rontani a közérzetemet.
2018. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Egészség és pénz, mert a szerelem hiánya nem egyenlő a szeretet és az emberi kapcsolatok hiányával. Attól még lehetnek közeli barátaim, lehetnek gyerekeim, lehet szexuális életem, házastársam is. A szerelem maga, amúgy is csak 2-3 évig tart, utána átalakul egyfajta szeretetté.
2018. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Jelenleg csóró vagyok és sajnos nem túl egészséges...Az eddigi párkapcsolataimban mindig kiderült, hogy nem szerelmesek belém. Van pár hobbim, és gyűjtenék dolgokat, amikhez pénz kell.

Eléggé egyértelmű. Pénz és egészség.


A háromból egyre nem tudom a választ...egészséges, mert a betegség kezelése általában pénzbe kerül.

2018. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!