Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire igaz?...

Szerintetek ez mennyire igaz? Van okunk félni?

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 17. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Menj az ezo kategóriába az ilyen f_szságokkal
2018. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs.

Ill. ha félsz akkor mi lesz? :)

2018. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Félni van ok de pont az ellenkezőjétől .
2018. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én erről már hallottam, csak egy kicsit máskép, de a kettő ütközik egymással. Én a Kalergi-tervről halottam, ami annyit tesz, hogy egy kever rasszú népességet akarnak létrehozni, aminek se kultúrája, se történelme, ebből kifolyólag az ő és az egész népcsoportnak az életrevalósága mások szerint egyenlő a nullával, ezzel egy rabszolga tipust hoznának létre. A vezetők, azok lennének a "kiválasztottak", akik majd ezeket az embereket irányítanák. Szerintem ez kézen fekvő, mivel egyre több más rasszú ember jön Európába, más területet nem tudok, mert ugyebár nem élek ott. Lehetséges, hogy már nagyba megy a biológiai népesség gyilkolás. Inkább adok hitelt a Kalergi tervnek, mivel ott éves gálák is vannak, kitüntetések valahol Nyugat-Európában, de lehet hogy az is egy opció amit kiposztoltál.
2018. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Badarság, egyrészt azért mert az újságírók - tisztelet a kivételnek - abszolút nincsenek képbe kb semmivel és a józan ész használata is eléggé megerőltető számukra, másrészt pedig nagyon gazdaságtalan egy kihalófélben lévő társadalom. A világot azok uralják akiknek a legtöbb pénzük van, hozzáteszem a leggazdagabbak listája hiányos és a vagyonuk is csak becsült, annak egy részét is titkolják az illetők. A németek és a franciák is azért erőltetik a bevándorlást mert tisztában vannak azzal hogy a nagyobb népesség több pénzt termel. Képzeld csak el ha mi magyarok nem 9, hanem 127 millióan lennénk mint a japánok kb ugyan akkora földterületen, gondolom mondanom sem kell hogy Európa nagyhatalmai között lenne a helyünk. A több ember több pénzt költ és többet termel, sokkal nagyobb a piac, mindenre sokkal nagyobb az igény, az ingatlanárak is az egekbe szöknek, békeidőben nagyon sok külföldi befektető is érkezne. Röviden tehát: a sok ember jót tesz a világelitnek, a kevéssel pedig nem tudnak sok mindent kezdeni, és ha valaki mégis az emberek létszámát redukálni akarja, azt az elitek megtalálják és nem lesznek vele túl elnézőek. :)
2018. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, a Kalergi terv aztán marhára működik. :D

A beözönlött arabok nyilvan asszimilálódnak és egy kevert masszát alkotnak, véletlenül sem párhuzamos társadalmakat hoznak létre és a sariat akarják bevezetni, és erősen ragaszkodnak az iszlám hithez.

2018. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Van benne igazság, sok. Tényleg szarrá leszünk pusztítva.

Sok embernek nincs oka félni, és nem is fognak félni.

Egy fideszes propagandának is bedől az egész ország, az egész országunk helyzetéről fogalma sincs az embereknek, nemhogy ilyen nagyobb dolgokról lenne képük.


Nem kell félni, sem tudnotok mi fog történni, mert annyi eszetek sincs hogy egy mondatot értelmezzetek, nem hogy azt hogy mi a sorsotok egyáltalán.

2018. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7es te meleg vagy
2018. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze.Már akkor tudtam hogy megbízható forrás,mikor megláttam hogy "avilagtitkai.com". Ennél az oldalnál kivétel nélkül remek tudósok,újságírók és látók dolgoznak,hogy felnyissák az emberek szemét !444!!!!88!!
2018. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most akkor mi van?
2018. okt. 20. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!