Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy szép, ritkább sportaut...

Van egy szép, ritkább sportautóm. Az emberek irigykedve néznek suttyomban, mintha cikinek éreznék jobban lecsekkolni. Én ha látok egy szép autót megnézem és örülök neki hogy lehetőségem van megnèzni. Érdemes beállni a szürke egerek sorába? 23/F

Figyelt kérdés

A másik hogy eddzek, és mikor megyek strandra akkor elég feltűnő hogy én foglalkozom magammal és nem eszek sok szemét kaját. Úgy vettem észre hogy ugyanez a szituáció az emberek suttyomban irigykedve megnéznek. Nem azt mondom hogy jöjjenek gratulàlni meg ilyen abszurd dolgok de a lányok is mosolyoghatnának vagy valami ehelyett csak komor tekintettel suttyomban megnéznek.


Nekem sem hullott az ölembe a sportautó, a jobb testalkat és nem vagyok felvágós sem. Senkit nem nézek le, senkit nem bántok, senkinek nem szólnèk be. Szomorú látni hogy az emberek 95%a milyen életunt, és egymást sajnos csak húzzák le ezzel.


Egy plázában volt egy zongora és elkezdtem játszani. Egészen jól játszok de senki szinte rám se hederített, nem álltak le hallgatni egy-egy ritka kivétellel. Korábban egy srácot láttam aki énekelt és gitározott, egyből leültem hogy hallgassam mert szerintem nagyon tehetséges volt és a tömeg szintén rá se hederített. Nem vagyok az aki könnyen letojja az embereket/tömeget de azt érzem hogy csak így lehet mentálisan normális állapotban maradni. Kicsit önzőbbnek kell lenni.


Nem negatívkodni szeretnék, nem szeretek panaszkodni és tudom hogy senkinek nem egyszerű de ha lehetne valahogy jobbá tenném az emberek hozzáállását.



2018. okt. 18. 18:05
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Még annyival egészíteném ki hogy kb mindenki szívja azt a csodálatos cigarettát, nekem semmilyen függőségem nincs és ha szeretnèk valamit akkor addig spórolok rá hogy elérjem.
2018. okt. 18. 18:07
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Sportkocsi, kigyúrt test, zongora. Ez egy Twilight, vagy egy 50 Shades fanfiction? :)
2018. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit egoista vagy azért, azt ne tagadd. :D Nem mindenkinek jössz be, nem is létezik olyan ember a világon, aki mindenkinek tetszene. Szerintem te másoktól vársz valami megerősítést. "Mosolyoghatnának a lányok". Ez wtf? :D


A középső résszel egyetértek, a többi szerintem hülyeség. Kicsit megtudlak érteni, én nem vagyok gazdag, és nincs autóm, se házam. Annyi, hogy jól nézek ki, és ennyi elég is hogy némely ember vérszemet kapjon sajnos. És halál komolyan volt olyan, hogy farmernadrágban, sportcipőben, fekete trikóban voltam, és egy nő elkezdett kóstolgatni "sunyiban" hogy én milyen kirívó vagyok középiskolás "kiscsaj" létemre. Megjegyzem 21 múltam, és életemben nem láttam azt a nőt. :D Persze illedelmesen megvárta, amíg barátom bemegy a boltba, hogy gond nélkül megjegyezhesse a barátnőjének. :D csak egy példa volt részemről. Ugyanaz, mikor valakinek sportautója van és rávágják, hogy jaj apuci alá tette.

2018. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A szürke egerek sorát nem degradálóan értettem hanem alapvetően úgy hogy ne tűnjön ki az ember semmivel különösebben materialista szemszögből.
2018. okt. 18. 18:32
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tölts már fel gyorsan egy képet a szép, ritka autódról, amint benne ülsz. Az arcodat takard ki a telefonoddal, de a kigyúrt felsőtestedről vedd le a pólódat😉 Azután áruld el, melyik plázában van zongora. Ha nem teszed meg, akkor csak egy hazug kisember vagy, aki provokálni jött a kamukérdésével. Peace.
2018. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami nagyon elcseszett csajozási kísérlet lesz szerintem 😂
2018. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A zongorás tudásomat nem kérdőjelezted meg, azt is bizonyítsam? Sajnálom de nincs olyan képem amin benne is ülök, sőt facebookon sincs csak egy képem mert nem onnan várom a megerősítést mint az emberek nagy része.
2018. okt. 18. 18:46
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell beállni semmilyen sorba, nem kell foglalkozni azokkal akik irigykedve néznek.

Mivel megkérdezted hogy be kellene -e állni a szürke egerek sorába úgy tűnik, túl sokat foglalkozol az irigykedőkkel.

2018. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Suttyomban nem akarod hogy megsimogassuk mindezért a kis buksid?
2018. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem csajozási kísérletre, akire nekem szükségem lenne az ritka. Sajnos ebből a szempontból nehéz dolgom van. Válogatós vagyok.

Nem volt egyéjszakás kapcsolatom sem, ha nem találtam ideális párt akkor 5 évig nem volt senkim pedig lehetett volna mert voltak jelentkezők.

2018. okt. 18. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!