Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Transzvesztiták, transzneműek,...

Transzvesztiták, transzneműek, crossdresserek ért már benneteket valamilyen attrocitás?

Figyelt kérdés
Utcán, vagy bárhol, ha nem akarjátok ide leírni, küldjétek el nekem privátban.

2018. okt. 18. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem született rendellenesség miatt nőies stílusom van, rendszeresen bámulnak engem járműveken, olykor olyan is van, hogy férfiak gúnyból puszikat küldözgetnek... Nem választottam, így születtem! Még mielőtt azzal jönnének, hogy én választottam ezt az "életformát"...
2018. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Néha beöltöztem teljesen nőnek, de mivel nem lettem 100 %-an hihető, elég sokan megnéztek, néhányan nevettek, egy késő esti fiatal fiúcsapat meg szavakat vágott hozzám, de tettlegességig sosem fajult semmi. Mostanság nem öltözöm be teljesen, csak női cipőt hordok, van, aki észre sem veszi, van aki megnézi, de ennyi...
2018. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!