Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másodmagam tanulok magyarként...

Másodmagam tanulok magyarként egy képzésen 17 romával. Eléggé ki vagyok, nem tudok már toleráns lenni. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Szociális gondozó képzésre jelentkeztem egy fizetős suliba de szóltak hogy munkaügyin keresztül ingyen tanuljatok és kapok is érte juttatást. Sajnos azt gondoltam, hogy mivel felelősségteljes szakma megválogatják ki járhat ide. Össze kerültem 17 roma hölgyel amivel nem is lenne baj mert próbáltam esélyt adni nekik, hogy fel zárkózni, dolgozni akarnak. Viszont ezek egész nap ordibálnak, a trágár csúnya szavak amiket elhagy a szájuk az valami borzalom. Szitkozódni, átkoznak. Minden nap meg kapom ilyen meg olyan a paraszt. A tanár hangját alig hallani tőlük, a fejem szét megy. Az anyag nagyon érdekel. Élvezem, szeretem de képtelen vagyok nem hallani őket. A csoportba egyedül nekem van érettségim plusz egy egészségügyis szakmám. Van egy kövér roma csaj aki egész nap be szól meg nekem könnyű mert magyar

vagyok, le kurv...áz stb A képzés végeztével főiskolára megyek tovább, munkahelyem már biztosítva van egy idősek otthonába. Szükségem van erre a tanulásra. A tanáraim egy tünemények mindketten idős otthon vezetői. Mit tegyek, hogy át vészeljem?22 éves vagyok itt vannak 22-60 éves asszonyok is. Nem tudtam hogy ez fog várni rám inkább fizettem volna, viszont a tanáraim nagyon jók. Szinte csak nekem tanítanak.



2018. okt. 19. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Dobj be egy Snickerst!
2018. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

1. Fúde vicces vagy...ja nem

Próbáld meg valahogy kihúzni ezt az évet, mást nem nagyon tehetsz sajna.

2018. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak koncentrálj a célodra . Hogy meglegyen a vizsga. Vedd első helyre magad. Ne hagyd hogy ezek lehúzzanak mert ha meghátrálsz akkor vedd tudomásol ,hogy ezek az agyatlan idioták nyertek. Te pedig vesztettél. Pont ezt akarják elérni.szerintem. látják rajtad mennyire akarsz tanulni és inkább mindent megtesznek ,hogy nehogy te elérd a célod.
2018. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is voltam nehézgépkezelőin romákkal, persze ők Nem nőneműek voltak, szóval inkább poénkodtak, de nem trágálkodtak, sokat kérdeztek a tanártól, és meséltek sztorikat a nagy evésekről, lakodalomról...nem tapasztaltam, zavarják az órát.


Amit tehetsz, mivel ostba lények könnyen manipulálhatod őket, de csak akkor, ha gondolatban elfogadod a jelenlétüket, érezzék, hogy támogatod őket, legyél segítőkész, segíts nekik, ne légy őnző. Mutasd meg milyen egy valódi magyar ember, és még az is lehet megváltoztatják a véleményüket rólad.


De azt csinálsz, amit akarsz.

2018. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

En roma vagyok

Elég undoritan viselkednek, tanárok nem tudják őket fegyelmi kérd ki az ő véleményeküket is. És ki tartást (ui:nem kell mindenkit egy kalap alá venni)

2018. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fegyelmezni*
2018. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is voltam munkaugyi kozponton keresztul kepzesen de ott normalis emberek voltak. A kepzes minosege nagyon silany volt de legalabb senki se kotozkodott a nagy reszuk ertelmes volt. Ezek szerint nagy szerencsem volt. Mindegy en is azt tanacsolom csinald vegig bird ki valahogy. Probalhatnal veluk baratkozni tudom konnyu mondani de most mi mast tudsz tenni??
2018. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. 3 romával voltam együtt de ők kedvesek voltak. Próbálj összpontosítani arra mit elakarsz érni, ne is foglalkozz velük.
2018. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!