Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem szerett...

Van itt olyan, aki nem szerette a gyerekeket, de lett sajátja és őt imádja? Változni fog ez nálam?

Figyelt kérdés

Igazából kettős érzéseim vannak.

Régen a tizeséveimben cukinak tartottam és biztos voltam benne,hogy majd lesz nekem is sajátom, milyen jó az, de nem foglalkoztam különösebben velük.

Most,hogy többet voltam kisgyerekekkel és babákkal is, rájöttem,hogy nem is nagyon szeretem más gyerekét. Aranyosak,mikor már lehet mit kezdeni velük, mosolyognak, próbálnak beszélni. De kb egy éves korig nem tudom élvezni őket. Sőt, idegesít,mikor csak úgy elkezdenek visítani, vagy sírni és találd ki miért.

Egyébként szeretném,hogy legyen majd gyerekem, anyukámm is jó viszonyban vagyunk, látom mennyire örül nekem.

Vajon a sajátomnál áttudok hidalni ezeken, amik most idegesitenek, egyszóval taszítanak egy gyerekben?

Nektek voltak hasonló érzéseitek? Véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Vagy esetleg ez egy jel, hogy akár nem is kéne anyuka legyek, végülis azt a vérében érzi az ember és mem mindenki alkalmas rá? 24n


2018. okt. 19. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telefonról nyomok össze vissza.
2018. okt. 19. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

En.

A mai napig ruhellem (elnezest) mas gyereket, egy-ket kivetellel.

Sosem akartam sajatot. 22 evesen ebredtem arra egy ferfi mellett, hogy gyerek kell.

2 lett es minden tekintetben kivalo anya vagyok. A sajatjaim az eletem, a mindenem...csak mase ne legyen a kozelemben.

2018. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Anyám utálta a gyerekeket, de férjhez ment, lett neki 3. Mindhárman lelkibeteg felnőttek lettünk, folyamatosan azt hallgattuk, hogy miattunk ment tönkre az élete, miattunk nem tud elválni, miattunk nem tudott pénzt félretenni, így meg úgy teher vagyunk neki, nélkülünk milyen jó élete lenne... és 12-13 éves korunkig rendszeresen durván vert minket, fakanállal, hogy ne fájduljon meg a keze. Volt még sok más undorító dolga, nem sorolom fel. Én már 40 múltam, de még nem tudtam neki azt a sok szemétséget elfelejteni. Ha nem vagy 100% biztos abban, hogy vágysz egy gyerekre, ha nem akarod mindennél jobban, akkor ne csinálj orosz rulettet mindkettőtök életéből.


Bántalmazott, nem szeretett gyereknek lenni mindennél szörnyűbb. És mindezt csak azért, mert majd a sajátodat hátha megszereted. Ja. És mi van, ha nem?

2018. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne ilyen. Sokan vagyunk ilyenek, akik nem akartak gyereket vagy masetol sem randul ossze a mehen (mint mondjak :D), de csak a “sajatjaimat” szeretem. A tobbit vagy megszeretem vagy nem, attol fugg milyen a lehetoseg es a gyerek maga.

De csak azert mert gyerek nem fogok elalelni...

2018. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem soha a gyerekeket, tulajdonképpen kb még 2 hónappal ezelőtt se nagyon akartam anya lenni, elég sokat jártam bulizni. Aztán végülis elkezdtünk "próbálkozni" mert már 30 vagyok, és viszonylag hamar össze is jött. Mikor meghallottam a szívhangot azt hittem meghalok és imádom :-) Szerintem mikor a testedben érzed megváltozik minden. Ami azelőtt hihetetlenül fontos volt egyszercsak eltörpül.
2018. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!