Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek a kéregetőktől, más is...

Félek a kéregetőktől, más is van így?

Figyelt kérdés
Budapest belvárosában, a fiatal férfi kéregetőkre gondolok. Félek nemet mondani, mert tartok a reakciójától, hogy mondjuk leköp, vagy megüt. Persze ettől még nemet mondok, de mint egy nyuszi, ordít rólam, hogy félek, ami még okot is ad, hogy belémkössön. Nagyon frusztráló ez, naponta 2 biztos odajön. Más is van így ezzel? Hogy lehetnék határozottabb? 26/N
2018. okt. 20. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Miből fakad ez a félelem?

Ütött már meg vagy köpött már le valaha kéregető?

Esetleg láttad, hogy mást megüt vagy leköp egy kéregető?

2018. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Ha látod, hogy közelít feléd, lehajtott fej, sietős léptek.

Én nem félek tőlük, hanem baromira agresszívvé tesznek a kéregető, kunyeráló, erőszakos emberek.

2018. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél paprikasprét ,tartsd a zsebben övre fűzve és ha kell markodba fogva hüvelykel megnyomva beterítesz akit lehet .
2018. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a kerdest es a valaszokat.

Alapbol felos vagyok, nem bizom az emberekben. Es volt egy terkepes orult a keletinel, aki ellen eljarast is inditottak, annyi embert utott meg. En szerencsere nem talalkoztam vele, de sokat jarok arra. Meg a munkahelyem elott 2 honapja az egyik leutott egy not, ott a mento, rendorseg is jott. Szoval alapbol feltem, ezek utan meg kulonosen.

2018. okt. 20. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért félni nem félek tőlük, de jobb résen lenni, engem személy szerint már nagyon idegesít hogy hetente többször is megpróbálnak lehúzni, akár egy nap többször is, én már úgy vagyok vele hogy amint elkezdi a tarháló mondókáját azonnal séta közben lassítás nélkül rávágom a mondata közepébe hogy "nincs" lehet hogy bunkóság de már enyhén szólva a f..szom kivan velük rengeteg az ilyen kéregető a városomban. Persze nekem egyszerű felnőtt férfi vagyok szóval nem igazán támadnak rám soha, nőknek ez lehet nehezebb, egy gázspray jól jöhet ha nem is kell használnod soha legalább a biztonságérzetedet növelheti.
2018. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendkívül ritka hogy fizikailag is bántalmazzanak valakit, főleg egy forgalmas helyen mint a Keleti. Sőt, igazából azzal hogy adsz nekik pénzt csak jobban a helyszínhez szoktatod őket!


Azt tanácsolom, hogy mondj nemet amikor sokan vannak körülötted! Hátha megtörik a jég ha egyszer sikerül. Nem kell szemkontaktust tartani, nem kell végighallgatnod hogy a beteg terhes feleségével orvosnál voltak Budapesten de nincs pénzük a vonatra haza, vagy a hasonló hazugságot. Amikor már belekezd a mondókájába mondd hogy "nincs pénzem", és állj tovább, semmi esetre se állj meg neki! De ne elfuss vagy ilyesmi, ne látszódjon rajtad hogy parázol, csak nyugodtan, flegmán, "nincs pénzem". Vagy veheted viccesre a figurád és vágd rá hogy "nekem meg 100 millió kéne hogy beindítsak egy vállalkozást", az ilyen visszaszólásokra köpni-nyelni nem tudnak.

2018. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!