Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Németországban tényleg akkora...

Németországban tényleg akkora a probléma mint ahogyan a tv-ben elhangzik?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhinni hogy tényleg ekkora bajok vannak Németországban. Tényleg ekkora a probléma?

2018. okt. 20. 21:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Amit a TV2, ECHO TV, és társaik csinálnak az tipikus példája az egérből elefántot szólásnak.
2018. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
tényleg. én is múltkor voltam, aztán hiába kérdeztem akármit magyarul, senki nem értette. bezzeg itthon. akárkihez szólok, tudja, mit szeretnék.
2018. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Csak az "állami" csatornák hitelesek.

Korrekt, csúsztatásoktól mentes és mindig csak az igazat és a valót...

2018. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Ti mind hülyék vagytok. Ami a tv-ben lemegy, az egy nagy kamu. Ébredjetek már fel...
2018. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Ne gyere, óriási a baj! Németben az átlag simán megveszi, zsebből kifizeti az új generációs ötös bömöst, míg Magyarországon azt az autót vezetve istenkirálynak érzi magát az ember...Németországban tiszták az utcák, Magyarország koszfészek cigánytelep tele kátyúval, mentalitásról nem is beszélve, de hát minden nap mondják a tévében, hogy milyen jó Magyarországon...nem is tudom hol vannak bajok igazából...agyfsz komolyan
2018. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Neked ez a legnagyobb bajod, hogy mi van Németországban? Nem érdekel, hogy fizetős felsőoktatás lesz például? Tényleg vicces, de hát ezért tartotok ott ahol
2018. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nézd meg jobban, hogy melyik ország nyal melyiknek és könnyebben megérted, hogy miért éppen Németo-ról gagyognak annyit
2018. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Mit érdekel téged Németország? Ugyanolyan Auslander vagy a szemükben, mint a többi, mondhatsz bármit te ősnémet. Ha nem orvos-mérnök-gyógyszerész trióból az egyik vagy, akkor szrba se néznek. Szó szerint megmondják, hogy mit a francot keresel itt (tapasztalat).
2018. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hadd érdekeljen már az az ország amelyikhez kedvem van!
2018. okt. 20. 22:40
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden hol vannak problémák nyilván németben is, igaz nem sok idõt tartózkodom egy helyen ezért nem is tudok olyan sok mindent de az évek alatt azt vettem észre és az emberekkel is beszéltem hogy egyre több a fekete nép és hát nem nagyon akarnak alkalmazkodni sokan de vannak olyanok is akik jól alkalmazkodnak csak hát félnek is, egy német bácsi azt mondta hogy vannak elegen német országban németek csak már lusták sokan, nem akarnak dolgozni, kétkezû munkát végezni nagyon ezért kellenek a bevándorlók hogy helyettük dolgozzanak.
2018. okt. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!