Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek/lányok/nők, ki hogy...

Hölgyek/lányok/nők, ki hogy szereti magát nevezni. Titeket mennyire 'rémítene' meg ha egy full idegen illető írna rátok?

Figyelt kérdés
Oké, a kérdés valóban nem igazán azt tükrözi amire kíváncsi vagyok, szóval; Valahol látott téged az illető, de akkor és ott nem volt lehetősége (hehe, jó kifogás; inkább töke nem volt, mindegy) megkérdezni a neved, megismerni. Így Facebookon vagy bármi más hasonló felületen esetleges közös ismerősök ismerőseinek bogarászásával vizsgálni hogy vajon ki lehetsz, és hogy hívhatnak. Majd 'mikor megtalál, rádír hogy itt meg itt láttalak, tralalalala.

2018. okt. 20. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még nem rémültem meg az ilyesfajta megkeresésektől. Ha szimpatikusnak találtam az illetőt, akkor válaszoltam neki. Más esetben nem, vagy megírtam, hogy nem szeretnék ismerkedni. Persze akadt olyan, akit le kellett tiltanom, mert a többszöri elutasítást sem akarta elfogadni.

Egy próbát megér, sokat nem veszítesz vele, ha meg bejön, akkor sok sikert!

2018. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak annyit ír, hogy xy helyen látott, arra nincs mit válaszolnom. Velem olyan volt, aki úgy írt rám, hogy megkérdezte, hogy én vagyok-e, akit x helyen, y időpontban, ilyen meg olyan ruhában látott. Válaszoltam neki, hogy igen, mert azt hittem, hogy elhagytam valamit és vissza akarja adni vagy hasonló dolog miatt ír. Később rámszállt, nem lehetett levakarni, nem volt hajlandó tudomásul venni, hogy nem akarok tőle semmit. Nyilván nem minden pasi ilyen, de mivel nem szeretnék ismerkedni, pláne interneten nem, ezért a nyilvánvalóan ismerkedős üzenetekre vagy nem válaszolok, vagy egyértelműen elutasítom őket (attól függően, hogy normális üzenetet írt, vagy azt, hogy "cya sex ;)?"). Ha nem tudni az üzenetéből, hogy mit szeretne, akkor válaszolok, csak akkor utasítom el, ha kiderül, hogy ismerkedni akar. Nem "rémülök meg" senkitől, egyszerűen csak nincs kedvem/időm mindig ismeretlenekkel bájologni.
2018. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Második; abban az esetben, hogyha nem neten akar ismerkedni, azaz ahogy lehetne találkoznátok, viszont ez az egyetlen mód (mostmár) hogy elérjen, akkor is elutasító lennél?

2018. okt. 21. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az én betegségem, de nekem egyszerűen forog a gyomrom az "ismerkedéstől", azaz attól, ha egy vadidegen kifejezetten randit, párkapcsolatot (vagy legalább egy dugást) akar tőlem úgy, hogy egyébként még egy szót nem beszéltünk, fogalma nincs arról, hogy milyen vagyok, csak annyit tud rólam, hogy jól nézek ki (legalábbis neki tetszem, vagy dughatónak tart). Minden hasonló közeledéstől elzárkózom, legyen az az utcán/buszon/boltban leszólító srác vagy egy random rám író pasi. Én nem tudom eldönteni egy vadidegenről, hogy leélném-e vele az életemet (legalábbis nálam ez a cél egy ideális párkapcsolatnál) és nem tudok megfelelően reagálni arra, ha valaki már ismeretlenül tök szerelmes belém, én meg még csak tegnap értesültem az illető létezéséről. Egy csomó pasit elutasítok emiatt, akik lehet, hogy egyébként tetszenének, de hányok attól, ha már a második találkozásnál fogdosnának vagy szexelni akarnak velem. A barátkozásra, a hosszabb, mélyebb, közelebbi kapcsolat után kialakuló vonzódásra nyitott vagyok. De ne keseredj el kérdező, ez csak én vagyok, nekem is vannak olyan barátnőim, ismerőseim, akik randiztak már facebookon random rájuk író férfiakkal.
2018. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez fura. Valaki tök ismeretlenül egy csomó energiát beleölt, hogy kinyomozza, ki vagyok és sikerült is neki. Ez még akkor is fura, ha közös ismerősön keresztül talált meg, ha meg anélkül, akkor kifejezetten ijesztő. Ha pedig már látott, de nem volt mersze odajönni, akkor egy kissé szánalmas is. Én ha olyan helyen vagyok, és tetszik valaki, akkor odamegyek hozzá, nem később töltök órákat azzal, hogy kinyomozzam, ki is ő.
2018. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
Van az a szint amikor már ijesztő. Pl. tavaly egy fickó látott kijönni egy helyről ahova járok (ilyen rockkocsmaszerűség) és lefotózott messziről aztán a képet mutogatta az ott lévőknek hétvégente hogy ismernek-e, tudják-e hogy hol lakom meg ilyenek. Az egyik ismerősöm szólt hogy így keres a csóka, aztán meg is talált és bejelölt fészen de nem jelöltem vissza. Írni nem írt rám szerencsére.
2018. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az egyik exemmel így jöttem össze. Egy szakra jártunk az egyetemen, de nem mert odajönni személyesen, ezért az egyik közösségi oldalon írt rám, hogy tetszem és szeretne velem megismerkedni. Váltottunk pár levelet, utána személyesen megkerestem a következő közös óránk előtt, és utána már személyesen folytattuk az ismerkedést. Végül nem lett hosszú távú kapcsolat belőle, de nem bántam meg, hogy válaszoltam neki.

Alapvetően nem rémít meg senki üzenete, ha normális hangnemben ír és ha esetleg elutasítom, akkor pedig nem ír újra, hanem tiszteletben tartja a döntésemet. Csak akkor ijednék meg, ha valaki folyamatosan zaklatna on-line vagy olyanokat írna, hogy mindig szokott követni/figyelni az utcán, stb.

2018. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm a válaszokat! Nyilván az a rockkocsmás közeledés kicsit már erős, de örülök hogy nem "gáz" ez így.

Ötös; neked meg köszönöm szépen az őszinteséged! :)

2018. okt. 21. 17:14
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Minden pasit letiltok, vagy úriembert/férfit/hímegyedet aki rám merészelne írni.
2018. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna, ha látom, hogy nem kamu profil és rendesen ír. Bár az kicsit megijesztene, hogyan talált rám, mert olyan gyakori nevem van, hogy rengeteg van belőlem mindenhol..

Viszont na.. ha egy igényes, rendes üzenetet kapok(értsd: nincs rövidítés, vannak írásjelek, helyesírás oké, értelmes mondatok), még ha fel is akarna szedni, válaszolnék, mert azt feltételezném, hogy értelmes és megérti a nem-et, vagy hogy maximum barátkozásról lehet szó.

2018. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!