Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hányszor veszitek kézbe a...

Ti hányszor veszitek kézbe a telefont, és kb hányszor néztek rá a közössegi oldalaitokra naponta? 19/f

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokszor, de nekem ez a munkám.
2018. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszer.
2018. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A telefonon nézem az időt, tehát sokszor kézbe veszem.

A facebookra is felnézek sűrűn. Ha egyedül vagyok itthon, és két dologidő között van egy kis üresjárat, akkor legtöbbször a facebookkal töltöm ki.

2018. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
Amikor a gép előtt ülök, akkor x-edik ablaknak mindig nyitva a fészbúk de nem nézegetem állandóan. Reggel és este végigpörgetem, közben meg ha valaki ír akkor válaszolok. A telefonom nem "okos", kb. reggel kinyomom rajta az ébresztőt meg felveszem ha hívnak és annyi.
2018. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Messenger miatt,ha írnak.

Amúgy meg kb hetente talán 3x nézek fel facera

2018. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A telefonomra nem telepìtettem fel a messengert. Így reggel és este 5 - 5 percet szá ok a facebook üzenetekre. Nem vagyok nagy facebook használó.
2018. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Telefonon nem. Laptopon esténként kb fél óràt van nyitva, sorozatos, könyves- olvasós, kutyàs , zàrt csoportokban vagyok aktívabb, ismerősökkel ritkàn osztok meg posztot. Nem vagyok az a fajta aki minden pillanatàt kiteszi, nem érzem szükségét.

Telefonon nézem az óràt, egyébként akkor veszem kézbe, ha hívnak/ smst kapok.

2018. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Közösségi oldal már nincs, sikerült végre hosszabb ideje otthagyni. Így már a telefont is csak akkor veszem kézbe ha kotkodácsol...
2018. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Facebookra,jó ha egy héten 2x felnézek.

Messengerbe naponta többször is belépek.

Twittere egy nap max 1x.

Instagrammra meg nagyon ritkán.

A telefont meg nagyon nagyon sokszor kézbe veszem egy nap.

2018. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Reggel és este többször (3-4) kezembe veszem a telefont,vagy felnézek facebookra(munkaidőben nem),hétvégén sűrűn.
2018. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!