Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert rettegek elore a munkatol?

Miert rettegek elore a munkatol?

Figyelt kérdés

Meg 2 nap van munkaig de mar most ugy erzem hogy eltelt a hosszuhetvege. Egy hotelban vagyunk. Este 6kor megyunk haza. Addig meg wellnessezunk stb stb de mar nem tudom ugy elvezni mert tudom hogy hazamegyunk.

Eleg idiotan hangzik de igy erzek:/

Miert van ez?


22/L


2018. okt. 22. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert már eltelt a 4 napból több, mint a fele. Én is így vagyok fele: a félidőn túl már közelebb a vége, ezért szinte már nem is élvezem annyira. De arra próbálom emlékeztetni magam, hogy ha most lenne péntek este, milyen nagyon tudnék örülni az előttem álló kétnapos hétvégének is. :)
2018. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem az emberek 99%-nak összeszorul a gyomra ha arra gondol, hogy másnap megint robotolhat a szürke hétköznapokon.

Nekem is ilyen érzésem van, főleg ha valami vagányat csináltam hétvégén, s hétfő reggel megint korán kell kelnem.

Elsősorban azért van, mert nem szeretjük azt a munkát, amit végzünk.

2018. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élvezd a jelent, ne a övőre koncetrőálj ez minden szenvedés forrása, hogy nem a jelenben élsz. 2 nap még van élvezd ki.
2018. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam - vagyok ezzel...

Hétvégente is előjött - előjön ez az érzés, én csak "vasárnapi hangulatnak" hívom... :-(

Még egy gondolat:

lehet azért érzed ezt, mert nem szereted a munkádat, esetleg a monoton hétköznapok unalmasak?

2018. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. A munkámat utálom amúgy szívből, szóval biztos ez is belejátszik.
2018. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mertbrühelled a melódat???

Itt az ideje váltani.

2018. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!