Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez zaklatásnak számít, moleszt...

Ez zaklatásnak számít, molesztálásnak vagy egyiknek sem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok (lány). Egyik este az edzőm hazavitt kocsival az edzésről.Joban voltunk, nagyon megbíztam benne, rendes embernek ismertem meg, egyáltalán nem olyan tinikre nyomulós típusnak. Viszont egyszercsak elkezdte simogatni a combom nagyon fönt, meg a nyakamat csókolgatni. Ez minek minősül?
2018. okt. 22. 13:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
13%
Semminek rád mozdult,bejössz neki!!Ennyi,biztos jó csajszi vagy és elégg érett!!De te hagytad??
2018. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Hagytad magad ? Élvezted ? Akkor egyik sem. Az közös beleegyezés.


Ha nemet mondtál még is így folytatta tovább az edződ az szexuális zaklatás.

2018. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Te minek erzed.

A zaklatas a molesztalas akkor az, ha te nem erzed jol magad benne, ha zavar, ha kellemetlen erzes, ha soknak erzed amit csinalt.


Ha tetszik a pasi es bevalva szivesen benne lennel tobbe is akkor nem zaklatas, molesztalas.

2018. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Ahogy a többiek írják. Ha kéred tőle, hogy hagyja abba, és akkor úgy tesz, akkor semmi. Bepróbálkozott, nem jött be, kész.
2018. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem csak egyszerűen beprobálkozott! Ha kérésedre abbahagyta, akkor nincs ott semmi baj. Nem kell rögtön farkasért kiálltani, csak mert egy férfi megprobál elcsábítani vki.

Amíg nem erőszakos, s megérti mi az a nem, addig nincs baj.

Ha még nem beszéltél vele róla, tedd meg. Lehet úgy gondolta bejön neked!


22L

2018. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem esett jól nem elveztem. Raadasul joval idosebb nalam. De lesokkolt ahelyzet, nem tudtam mit csináljak
2018. okt. 22. 13:19
 7/15 anonim válasza:
23%
Mindkettőnek
2018. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

Ha hagyod magad, akkor sima randinak/pettingnek/kefélésnek számít

Ha megpróbálod leállítani, ennek ellenére ő folytatja, erőszakoskodik, akkor az már molesztálás.

Szedd össze magad, mert legközelebb nem fog itt megállni

Én 13 évesen éltem át hasonlót, csak az én edzőm nem állt le....

Nem kívánom senkinek azt, amit akkor és azután átéltem

2018. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Előző válaszadók, ez azért nem egészen így működik.

Ennyi erővel minden női barátom, ismerősöm, kollégám combját/fenekét elkezdem simogatni, és amikor ezen kiakadnak, akkor majd annyit mondok, hogy "hát én csak bepróbálkoztam, ez egyáltalán nem szexuális zaklatás".

2018. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegesítsetek már fel, hogy bárki idegen alátok nyúlhat amíg nem mondtok nemet. Gondoljátok azt, hogy nem a számotokra ismeretlen kérdezővel, hanem idős nagymamátokkal esett meg a sztori... na, úgy is udvarlás, vagy úgy már egy kurafi zaklatása?
2018. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!