Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajtekergetés mit jelent?

Hajtekergetés mit jelent?

Figyelt kérdés
Rám szóltak, hogy ne tekergessem a hajam, mert nem jelent jót. Kérdeztem, hogy mit jelent. Mondták: nem jót, ne tekergesd. Mondom: ha ez valamit jelez, akkor az okot kéne megszüntetni, de ha nem ismerem az okot akkor nem tudom. Erre nem mondtak semmit.
2018. okt. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Unokahúgom csecsemőkora óta csinálja, már huszonéves és még mindig.
2018. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kommunikáció közben zöld lámpát jelent. Így tudatod a partnereddel (általában önkénytelenül), hogy élvezed a szituációt.


Ha valakit ez zavar, az buta, és jobb elkerülni.

2018. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Többek között ha durvábban csinálod, a fejed egyik oldalán kevesebb lesz a hajad, mint nekem.

Jelenthet unalmat, fáradtságot, esetleg azt hogy kényelmetlenül érzed magad és próbálod magad megnyugtatni, vagy akár romantikus vonzódást, de azt az emberek direkt szokták csinálni (pszichológiai trükk)

2018. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!