Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok magányos? Egyszer...

Miért vagyok magányos? Egyszerűen nem értem

Figyelt kérdés

Régen mindig voltak barátaim, párkapcsolatom is, 3 éve történt valami az életemben, azóta nincsenek barátaim, társaságom, maximum ismerősök, ennyi. Képtelen vagyok emberi kapcsolatok kialakítására.


22l


2018. okt. 23. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én lehetnék barátod.

Meg még sokan magányosak itt ,barátkozz velük.

2018. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamiért az emberi kapcsolatok nekem sem az erősségem.
2018. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is változik a társaságom, akiktől elszakadok, azokkal nem leszünk rosszban, de egy idő után megszakad a kölcsönös érdeklődés és elmaradnak a találkozások.
2018. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem érdekelnek azok az emberek, akik eddig igen. Kicsit más lett az értékrended talán. Folyamatosan változunk, így nyilván a kapcsolataink is változhatnak. Amúgy az egyedüllét nem mindig egyenlő a magánnyal.


Mi történt 3 éve?


Nekem is nehéz kapcsolatokat kialakítani, nem megy mindenkinek könnyen. Élőben szinte senkihez sem merek odamenni kezdeményezni. És nem akarok felszínes kapcsolatokat, szeretném önmagam adni. Inkább egyedül vagyok, mert így is jól tudom magam érezni, mint plázacicákkal körülvéve. Olyan közegben szinte fuldoklom.


20/L

2018. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 18éves korom óta haladok lefelé a lejtőn, azóta csak egyre roszabb és roszabb

ma ha körbe nézek csak a család van ott ahol eddig is és minden más ami regen volt eltünt

szar dolog is ,, felnőni"

az elmém meg szépen fokozatosan kezd összerogyni, már egyre kevésbé értek bármit is ami történik körülöttem és az évek csak szaladnak és nem igen akar megállni

2018. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a "valami" gondolom, az érettségi volt. A suli véget ért, az osztálytársaidtól elszakadtál, a munkahelyeden pedig nem tudsz a korábbiakhoz hasonló kapcsolatokat kialakítani. Isten hozott a felnőttek világában! :)
2018. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!