Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt bírni? Mindig...

Hogy lehet ezt bírni? Mindig történik valami

Figyelt kérdés

Ti, hogy viselitek az élet problémáit? Mindig van valami... Munkahelyi gond, betegség, javítani való stb. Valami mindig beüt.. Olyan ritka az olyan időszak amikor minden rendben. Általában ha minden rendben megy, kezdek kisimúlni mindig beüt valami. Ráadásul általában a baj nem jár egyedül.. Ha jön egyszerre több minden.


Van valamilyen praktika a tarsolyotokban, hogy lendültök túl ezeken az időszakokon? Mi tartja bennetek a lelket?


2018. okt. 23. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sehogy, állandóan kiborulok és feszkós vagyok és világvége világvége hangulatom van ezek az általad említett dolgok miatt.

Tök rossz.

2018. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%

nos én úgy viselem el, hogy elfogadom. minden okkal történik. 32 éves vagyok, történt már velem ez-az életem során, amiket akkor ott a hátam közepére nem kívántam és nem értettem miért pont én? miért pont velem? és amúgyis mármegint miért kellett ez? és ha most visszagondolok ezekre, mindnek oka volt. minden kapcsolódik egy másik későbbi eseményhez, és ha az anno nem történik, akkor évekkel később az a másik dolog se ami viszont már nem egy rossz dolog volt.

próbálj meg te is kicsit utána járni hogy régebben amik történtek veled összekapcsolhatóak e egy későbbi másik dologgal?

velem ha történik valami, már tudom, hogy később ki fog derülni, miért is volt az anno úgy.

2018. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én mostanában kattantam be ezek miatt...
2018. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ez a bajom a felnőtt élettel nekem is.

A baj csak az, hogy ezek miatt elvesztettem a reményemet illetve mindent időlegesnek érzek csak. Ha pici jó is ér, már félek, hogy elvesztem.

2018. okt. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!