Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy állnátok bosszút?

Ti hogy állnátok bosszút?

Figyelt kérdés
Van\volt egy férfi az életemben aki 5 éven keresztül szédített, teljesen úgy viselkedett velem mint aki többet akar ez egyértelmű volt. Én borzasztóan szerettem csak nem mertem neki elmondani különböző okok miatt,rengeteget szenvedtem miatta, rengeteg embert elveszítettem miatta...programokat mondtam le csak hogy találkozhassak vele...erre kiderül, hogy kavar egy nővel ráadásul a tanárommal :) Ti mit tennétek? Vagy hogyan bosszulnátok meg?

2018. okt. 23. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Kiírnám gyk-ra de persze továbbra is partner lennék a saját hülyítésemben (amiért persze csakis más lehet a felelős).
2018. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. 5 év után jöttél rá, hogy nem hajt rád? Azt mégis hogyan? Egy férfi, ha többet akar, tesz is érte. Ehhez nem kell 5 év..
2018. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Elengedném. Azt se érdemli meg, hogy vesztegessem az időm rá. Minden bosszút megbánnál, és így ő égeti magát tulajdonképpen. Gondolj rá, hogy jobb lesz neked, egy ilyen nélkül.
2018. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Van, amikor elegánsabb egyszerűen továbblépni.
2018. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Istenre bíznám a dolgot. Nála jobban senki nem tud bosszút állni.
2018. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
5 éven keresztül nem hoztad tudomására az érzéseid, hát vess magadra! Mit gondoltál?- majd vár még újabb 5 évet? Vicces, mert olyan mintha egy 12 éves tini kérdezné, de nyílván bőven a duplája vagy.
2018. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha úgy érzed, hogy nem vagy már így is épp eléggé nevetség tárgya, illetve ha még jobban meg akarod alázni magad, akkor hajrá.
2018. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Aha, szóval a saját ostobaságod miatt akarsz máson bosszút állni, gratulálok. Vesztegesd csak az időd ilyen szánalmas vergődésre, nem csesztél el még elég évet az életedből egy olyan emberre, akit nyilván nem érdekelsz.
2018. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!